Kronika Policyjna Przasnysz od 5 do 10 września 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 5 do 10 września 2021r.

 

10.09.2021r.

Godz. 09.30 – w miejscowości Krzynowłoga Mała na ul. Chorzelskiej, kierująca pojazdem marki Suzuki, 83 – letnia mieszkanka Norwegi, na skutek niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu, doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Citroen, którym kierował 58 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego. Z miejsca zdarzenia z niegroźnymi obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala karetką pogotowia został przewieziony kierujący citroenem oraz jego 58 – letnia żona.

 

09.09.2021r.

Godz. 07.10 – w Jednorożcu na ul. Odrodzenia, 37 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego kierował rowerem mając w swoim organizmie blisko 2,5 promila alkoholu oraz pomimo orzeczonego zakazu kierowania pojazdami jednośladowymi.

 

Godz. 11.50 – w miejscowości Aleksandrowo gm. Chorzele, kierujący motocyklem marki Yamaha, 39 – letni mieszkaniec Warszawy na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem na skutek czego doszło do wywrócenia się pojazdu. Z miejsca zdarzenia z niegroźnymi obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala został przewieziony kierujący jednośladem. Za spowodowanie zdarzenia drogowego został ukarany mandatem karnym.

 

Godz. 18.10 – w miejscowości Mosaki – Stara Wieś gm. Krasne, 23 – letni obywatel Ukrainy, zjechał na przeciwległy pas ruchu na skutek czego doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Renault, którym kierowała 30 – letnia mieszkanka Ciechanowa. Z miejsca zdarzenia z obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala została przewieziona kierująca i pasażerka pojazdu Renault. Badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia wykazało, że byli trzeźwi.

 

08.09.2021r.

Godz. 05.40 – w miejscowości Łanięta gm. Krzynowłoga Mała, 21 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego kierował pojazdem marki Opel mając w swoim organizmie ponad 1 promil alkoholu.

 

07.09.2021r.

Godz. 06.50 – w Przasnyszu na ul. Leszno, policjanci zatrzymali kierującą samochodem osobowym marki Opel Astra, 38 – letnią mieszkankę Ciechanowa, która kierowała pojazdem mając w swoim organizmie ponad 0,4 promila alkoholu.

 

Godz. 08.50 – w Przasnyszu na ul. Kolejowej, policjanci zatrzymali 19 – letniemu kierującemu pojazdem marki Audi uprawnienia do kierowania z uwagi na przekroczenie dozwolonej prędkości o 57 km/h. w terenie zabudowanym. 19-latkowi zatrzymano prawo jazdy, został dodatkowo ukarany wysokim mandatem karnym, a na jego konto w CEPiK wpłynęło 10 pkt. karnych.

 

 

Godz. 09.10 – w miejscowości Przasnysz na ul. Piłsudskiego, kierujący samochodem marki Audi A6, na skutek niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu doprowadził do kolizji drogowej z pojazdem marki Audi A3. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 11.50 – w Przasnyszu na ul. Starzyńskiego, policjanci zatrzymali 23 – letniego mieszkańca Przasnysza, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

06.09.2021r.

Godz. 15.15 – w Przasnyszu na ul. Leszno, kierujący samochodem osobowym marki Fiat, 34 – letni mieszkaniec Ostrołęki, mając w swoim organizmie blisko 2,5 promila alkoholu, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, na skutek czego doprowadził do kolizji drogowej z pojazdem marki Audi. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

 

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments