Kronika Policyjna Przasnysz od 4 do 9 kwietnia 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 4 do 9 kwietnia 2021r.

 

09.04.2021r.

Godz. 10.40 – w Przasnyszu na ul. Słowackiego, kierująca pojazdem marki Peugeot, 41 – letnia mieszkanka pow. ciechanowskiego, jadąc drogą K57 w kierunku Chorzel potrąciła pieszą, pracownika Zarządu Dróg Krajowych i Autostrad w Przasnyszu, 45 – letnią mieszkankę pow. przasnyskiego. Piesza z obrażeniami ciała z miejsca zdarzenia została przewieziona do makowskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia wykazało, że w chwili potrącenia byli trzeźwi.

 

08.04.2021r.

Godz. 08.20 – w Chorzelach na ul.Padlewskiego, kierujący samochodem osobowym marki Fiat Fiorino, 65 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 121 km/h. Kierującemu fiatem zatrzymano uprawnienia na okres trzech miesięcy, a dodatkowo został ukarany wysokim mandatem karnym.

 

Godz. 15.00 – mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że za pośrednictwem portalu aukcyjnego OLX zakupiła thermomix o wartości 500 złotych i pomimo dokonanej przedpłaty nie otrzymała zakupionego towaru.

 

07.04.2021r.

Godz. 17.40 – w miejscowości Bartniki gm. Przasnysz, policjanci zatrzymali 34 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 21.10 – w Przasnyszu na ul. Leszno, 24 – letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego kierował samochodem osobowym marki Ford pomimo zakazu sądowego oraz spowodował kolizję drogową uderzając w znak drogowy.

 

06.04.2021r.

Godz. 16.30 – w Przasnyszu na ul. Świerczewo, kierujący samochodem osobowym marki Ford Fiesta wykonując w sposób nieprawidłowy manewr omijania doprowadził do uderzenia w unieruchomiony pojazd marki Opel Astra. Sprawcę zdarzenia drogowego ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 16.30 – w miejscowości Zalesie gm. Krasne, policjanci z Posterunku Policji w Krasnem zatrzymali 40 – letniego mieszkańca pow. makowskiego, który kierował ciągnikiem rolniczym marki New Holland mając w swoim organizmie ponad 1 promila alkoholu.

 

 

Godz. 20.50 – w Chorzelach na ul. Żabiej, policjanci zatrzymali 50 – letniego mieszkańca Chorzel, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

05.04.2021r.

Godz. 12.25 – w miejscowości Sątrzaska gm. Przasnysz, kierujący samochodem osobowym marki Skoda Favorit, 62 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Toyota Awensis, którym podróżowało 5 osób. Z miejsca zdarzenia z obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala został przewieziony kierujący skodą. Natomiast do ciechanowskiego szpitala została przewieziona 15 – letnia pasażerka toyoty. Badanie stanu trzeźwości kierujących pojazdami wykazało, że w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak


 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments