Kronika Policyjna Przasnysz od 31 maja do 4 czerwca 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 31 maja do 4 czerwca 2021r.

 

03.06.2021r.

Godz. 0930– w miejscowości Bartniki gm. Przasnysz, kierujący samochodem marki Opel Corsa, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do kolizji drogowej z pojazdem marki Volkswagen. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 1105– w miejscowości Olszewka gm. Jednorożec, policjanci zatrzymali 33 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

02.06.2021r.

Godz. 1720– w miejscowości Krukowo gm. Chorzele, kierujący samochodem osobowym marki Fiat wyjeżdżając z posesji nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, na skutek czego doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Opel Astra. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

01.06.2021r.

Godz.1550– w Przasnyszu na ul. Dąbrowskiego, kierująca samochodem osobowym marki Nissan Pathfinder, podczas wykonywanego manewru zawracania uderzyła w pojazd marki Nissan Micra. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 1740– w Przasnyszu na ul. Al. Wojska Polskiego, kierująca samochodem osobowym marki Nissan Micra na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadziła do kolizji z pojazdem marki Opel Zafira. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

31.05.2021r.

Godz. 1220– mieszkanka Chorzel zgłosiła, że w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej, znany jej sprawca – mieszkaniec pow. szczycieńskiego dokonał uszkodzenia samochodu marki Dodge Caliber powodując straty w wysokości około 1200 złotych.

 

Godz. 1815– w Przasnyszu na ul. Orlika, 32 – letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego w sklepie Rossmann dokonał kradzieży perfum o wartości 900 złotych. 32 – latek został zatrzymany do wyjaśnienia.

 

Godz. 2145– w miejscowości Kaki Mroczki gm. Krzynowłoga Mała, kierujący samochodem osobowym marki BMW, 33 – letni mieszkaniec pow. żuromińskiego, na skutek niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, uderzył w tył pojazdu marki Mercedes, którym kierował 44 – letni mieszkaniec Ciechanowa. W wyniku uderzenia, pojazd marki Mercedes, uderzył w poprzedzający go pojazd marki Audi, którym kierował 36 – letni mieszkaniec pow. legionowskiego. Na szczęście osoby uczestniczące w tym zdarzeniu, nie odniosły poważnych obrażeń ciała. Badanie stanu trzeźwości uczestników kolizji wykazało, że w chwili zdarzenia byli trzeźwi. 33 – letni mieszkaniec powiatu żuromińskiego za spowodowanie zdarzenia drogowego, został ukarany wysokim mandatem karnym.

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments