Kronika Policyjna Przasnysz od 30 sierpnia do 3 września 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 30 sierpnia do 3 września 2021r.

 

02.09.2021r.

Godz. 10.00 – w Przasnyszu na ul. Dąbrowskiego, policjanci zatrzymali 43 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu celem odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 12.00 – mieszkanka Otwocka, zgłosiła, że w Przasnyszu na ul. Jana Pawła II, nieznany sprawca po uprzednim włamaniu do pojazdu marki Renault, dokonał kradzieży elektronarzędzi o wartości około 2500 złotych.

 

15.20 – w miejscowości Mchowo gm. Przasnysz, mieszkaniec gm. Krzynowłoga Mała dokonał obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwego kierującego motorowerem marki Rhon. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że jednośladem kierował 48 – letni mieszkaniec gm. Przasnysz, posiadający już dożywotni sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości 48 – latka wykazało, że w swoim organizmie posiadał on blisko 4 promile alkoholu.

 

Godz. 16.30 – w Przasnyszu na ul. Orlika, 17 – letni mieszkaniec gg. Krzynowłoga Mała, wykonując w rejonie skrzyżowania, w sposób nieprawidłowy manewr wyprzedzania, doprowadził do zderzenia z pojazdem osobowym marki Fiat. Badanie stanu trzeźwości kierujących wykazało, że w chwili kolizji byli trzeźwi. Policjanci po sprawdzeniu danych kierujących w CEPiK ustalili, że kierujący jednośladem nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

 

01.09.2021r.

Godz. 08.50 – w miejscowości Krukowo gm. Chorzele, kierujący pojazdem marki Dodge, wykonując w sposób nieprawidłowy manewr wyprzedzania, doprowadził do kolizji drogowej z autobusem marki Autosan. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 14.00 – w miejscowości Jednorożec na ul. Narutowicza, policjanci zatrzymali 31 – letniego mieszkańca pow. ostrołęckiego, który pomimo posiadanego zakazu sądowego kierował pojazdem marki BMW. Dodatkowo policjanci ustalili, że 20 – latek jest poszukiwany przez stronę niemiecką, celem ustalenia miejsca pobytu.

 

Godz. 15.10 – w Przasnyszu na ul. Orlika, kierująca pojazdem osobowym marki Renault, podczas manewru cofania, doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 15.50 – w Przasnyszu na ul. Makowskiej, kierujący pojazdem marki Toyota, podczas wykonywanego manewru cofania uderzył w pojazd marki Volkswagen.  Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

31.08.2021r.

Godz. 15.00 – w miejscowości Karwacz gm. Przasnysz, policjanci zatrzymali 48 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu do ustalenia miejsca pobytu.

 

Godz. 22.20 –  w Przasnyszu na ul. Świerkowej, policjanci zatrzymali 40 – letniego mieszkańca woj. pomorskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Starogardzie celem odbycia kary pozbawienia wolności.

 

30.08.2021r.

Godz. 06.55 – w miejscowości Wielodróż gm. Przasnysz, policjanci zatrzymali 45 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 09.15 – w Przasnyszu na ul. Lipowej, policjanci zatrzymali 35 – letniego mieszkańca Przasnysza, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 12.25 – w miejscowości Krukowo gm. Chorzele, policjanci zatrzymali 43 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który kierował samochodem osobowym marki Opel Vectra, mając w swoim organizmie blisko 2 promile alkoholu.

 

Godz. 16.25 – w miejscowości Grabowo-Rżańce gm. Krzynowłoga Mała, kierujący ciągnikiem rolniczym marki Fendt, wykonując manewr skrętu w lewo w miejscu niedozwolonym, doprowadził do zderzenia z pojazdem osobowym marki Volkswagen, którego kierujący również wykonywał manewr wyprzedzania w miejscu niedozwolonym. Obaj kierujący za naruszenie zasad ruchu drogowego, zostali ukarani wysokimi mandatami karnymi.

 

Godz. 19.10 – mieszkanka Jednorożca zgłosiła, że jej znany mężczyzna będący pod wpływem alkoholu, poprzez uderzanie rękoma i kopanie nogami w karoserię, umyślnie dokonał zniszczenia jej samochodu marki Toyota. Zgłaszająca wartość uszkodzeń wyceniła na kwotę 2 tys. złotych.

 

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments