Kronika Policyjna Przasnysz od 3 do 8 listopada 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 3 do 8 listopada 2019r.

08.11.2019r.

Godz. 0210– w miejscowości Milewo-Kulki gm. Krasne, kierujący pojazdem ciężarowym marki Mercedes wraz z naczepą, w trakcie wykonywanego manewru cofania w drogę gruntową, wjechał do przydrożnego rowu, gdzie doszło do wywrócenia się całego zespołu pojazdów. Wywrócony pojazd przewoził około 5500 sztuk żywych kurcząt z czego większość uległa uduszeniu.

07.11.2019r.

Godz. 1100 – w Pawłowie Kościelnym gm. Czernice Borowe, 63-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, podczas kontroli drogowej, którą wykonywał policjant z Posterunku Policji w Krasnem,  związanej z podejrzeniem  kierowania przez 63-latka motorowerem w stanie po użyciu alkoholu  w trakcie badania stanu trzeźwości, które wykazało, że ma on blisko 0,4 promila alkoholu w organizmie zaproponował policjantowi pieniądze w zamian za odstąpienie od czynności służbowych w wysokości 200 złotych. Wobec powyższego faktu  motorowerzysta został zatrzymany do wyjaśnienia. A po wytrzeźwieniu usłyszał już zarzut, wręczenia łapówki policjantowi oraz kierowania motorowerem w stanie po użyciu alkoholu. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Godz.1540– mieszkanka Jednorożca zgłosiła, że na ul. Warszawskiej w Jednorożcu, nieznany sprawca, dokonał przebicia 4 opon w samochodzie marki Fiat Seicento, powodując w ten sposób straty w wysokości około 750 złotych.

Godz. 2040– w Przasnyszu na ul. Klonowej, policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Przasnysza, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

06.11.2019r.

1015– w Przasnyszu na ul. Orlika, policjant z komisariatu policji  w Chorzelach, w czasie wolnym od służy, będąc w jednym ze sklepów, zatrzymał sprawcę kradzieży sklepowej, do której doszło kilka dni wcześniej na terenie miasta Chorzele. Zatrzymany to 37-letni mieszkaniec Przasnysza, który tuż przed jego zatrzymaniem, dopuścił się  kolejnej kradzieży. 37-latek za swoje postępowanie, odpowie przed sądem, a grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Godz. 1615– mieszkanka Przasnysza zgłosiła, włamanie do mieszkania mieszczącego się w Przasnyszu na ul. Brzozowej, do którego doszło najprawdopodobniej dzień wcześniej.  Sposób pokonania zabezpieczenia drzwi balkonowych oraz usytuowanie mieszkania, wskazuje na to, że przedmiotowego włamania dokonał ten sam sprawca co do  mieszkań przy ul. Orlika i Osiedlowej w Przasnyszu.

05.11.2019r.

Godz.0800– na ul. Makowskiej w Przasnyszu, kierująca seatem w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadziła do zderzenia z hondą. Kierującą seatem ukarano mandatem karnym.

Godz.1645– w Przasnyszu na ul. Orlika, nieznany sprawca po uprzednim wypchnięciu drzwi balkonowych wszedł  do wnętrza mieszkania usytuowanego na parterze bloku, a następnie dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie około 1 tyś. złotych.

Godz.2030– mieszkanka bloku przy ul. Osiedlowej w Przasnyszu zgłosiła, że pod jej nieobecność w mieszkaniu nieznany sprawca po uprzednim wypchnięciu drzwi balkonowych, a następnie po wejściu do mieszkania dokonał kradzieży pieniędzy i złotej biżuterii o łącznej wartości  około 1100 złotych.

04.11.2019r.

Godz. 0230– w miejscowości Zaręby gm. Chorzele, nieznany sprawca dokonał podpalenia samochodu osobowego marki Opel Meriva o wartości 5 tyś. złotych. 19-letni właściciel pojazdu podczas próby jego gaszenia uległ poparzeniu i z poważnymi obrażeniami został przewieziony do przasnyskiego szpitala.

Godz.0730– w miejscowości Opiłki-Płoskie gm. Chorzele, nieznany sprawca dokonał kradzieży oleju napędowego oraz narzędzi z pojazdu specjalistycznego marki Komasu służącego do wyrębu drzewa. Wartość strat wyceniono na kwotę ponad 11 tyś. złotych.

Godz. 0930– w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej, policjanci zatrzymali 60-letniego mieszkańca gm. Chorzele, który mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie kierował rowerem.

Godz. 0950– w Przasnyszu na ul. Siewkowej, policjanci zatrzymali 59-letniego mieszkańca Przasnysza, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Godz. 1010– na ul. Baranowskiej w Przasnyszu, kierujący toyotą w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu doprowadził do zderzenia ze skodą. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 1450– w Przasnyszu na ul. Zawodzie, policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Przasnysza, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Godz. 1810– mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że nieznany sprawca na ul. Brzozowej w Przasnyszu spod bloku mieszkalnego dokonał kradzieży roweru marki Kross Hexagon o wartości 1500 złotych.

Godz.1850– pracownik biedronki w Chorzelach przy ul. Kasztanowej zgłosił, że nieznany sprawca dokonał kradzieży alkoholu o łącznej wartości blisko 900 złotych, po czym odjechał samochodem w kierunku Zarąb.


 

Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konrad
Konrad
4 lat temu

Ulica siewkowa hahaha