Kronika Policyjna Przasnysz od 3 do 6 lipca 2020r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 3 do 6 lipca 2020r.

 

05.07.2020r.

Godz. 1235– mieszkanka miejscowości Chrostowo Zalesie gm. Czernice Borowe, podczas interwencji domowej zgłosiła, że jej mąż 33-letni mieszkaniec gm. Przasnysz,  przyjechał swoim samochodem m-ki Mercedes w odwiedziny do dziecka w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości wykazało, że 33-latek w swoim organizmie posiadania ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna teraz odpowie przed sądem za jazdę na podwójnym gazie.

Godz. 1410– w miejscowości Bogate gm. Przasnysz, 30-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie kierował Quadem.

Godz. 1930– mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że w sobotę 4 lipca 2020 roku w Przasnyszu na ul. Magnolii nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru m-ki Dawstar o wartości około 500 złotych.

 

04.07.2020r.

Godz. 0700– w Przasnyszu na ul. Zawodzie, policjanci ujawnili a następnie zatrzymali 19 – letniego mieszkańca Przasnysza, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Godz. 0940– mieszkaniec Warszawy zgłosił, że w okresie od 21 czerwca 2020 roku do 3 lipca 2020 roku w miejscowości Mącice gm. Chotrzele, nieznany sprawca po uprzednim pokonaniu zabezpieczeń drzwi wejściowych do domku letniskowego oraz budynków gospodarczych, dokonał kradzieży roweru typu damka, myjki ciśnieniowej m-ki Parkside, jonizatora powietrza, artykułów spożywczych i alkoholowych oraz 6 sztuk nowych kłódek. Pokrzywdzony wartość utraconego mienia wycenił na kwotę ponad 2 tys. złotych.

Godz. 0950– w miejscowości Jednorożec ul. Odrodzenia, policjanci zatrzymali 46 letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który pomimo posiadania blisko 3 promili alkoholu w organizmie kierował rowerem.

Godz. 1240– w Przasnyszu na ul. Orlika, kierujący motorowerem w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu uderzył w tył mazdy. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 1550– w Przasnyszu na ul. Sienkiewicza, nn sprawca wszedł do baru a następnie zjadł część posiłku jednemu z klientów baru, natomiast innemu z rzucił posiłek ze stolika.  Wobec interweniującego właściciela baru, mężczyzna  zachowywał się wulgarnie. Sprawca przed przybyciem patrolu, oddalił się z miejsca zdarzenia.

 

 

03.07.2020r.

Godz. 0510– w Przasnyszu na ul. Miłej, policjanci zatrzymali 32-letniego obywatela Armenii, który w swoim samochodzie marki Citroen posiadał blisko 25 tys. sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Uszczuplenie Skarbu Państwa  wyniku działania zatrzymanego wyceniono na kwotę  około 30 tys. złotych.

Godz. 0650– w Olszewce gm. Jednorożec patrol policji zatrzymał 33-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

 

asp.szt.Krzysztof Błaszczak


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments