Kronika Policyjna Przasnysz od 3 do 10 lutego 2020 roku.

Interwencje KPP Przasnysz od 3 do 10 lutego 2020 roku.

09.02.2020r.

Godz. 1145 – w miejscowości Bogate (gm. Przasnysz), kierujący motocyklem marki Kawasaki, mieszkaniec powiatu makowskiego, nie zachowując prostego toru jazdy w trakcie manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z fiatem. Badania stanu trzeźwości obu kierujących wykazały, że w chwili kolizji byli oni trzewi, nie doznali też poważnych obrażeń ciała. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że obaj kierujący nie posiadają uprawnień do kierowania pojazdami. W związku z powyższym faktem, za to wykroczenie, otrzymali wysokie mandaty karne. Dodatkową karę za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, otrzymał kierujący motocyklem.

Godz. 1610–   w miejscowości Parciaki (gm. Jednorożec), kierujący volkswagenem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu. Z niegroźnymi obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala została przewieziona pasażerka volkswagena. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

08.02.2020r.

Godz. 2130– w miejscowości Wasiły – Zygny (gm. Chorzele), kierujący nn pojazdem doprowadził do potrącenia 60 – letniego mieszkańca gm. Chorzele, a następnie nie udzielając pomocy odjechał z miejsca zdarzenia. 60 – letni mężczyzna z niegroźnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do przasnyskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości pokrzywdzonego wykazało, że w swoim organizmie posiadał blisko 0,5 promila alkoholu w organizmie.

07.02.2020r.

Godz. 1540– w Przasnyszu na ul. Szosa Ciechanowska policjanci zatrzymali mieszkańca Przasnysza, który mając ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem marki BMW.

Godz. 1610– w miejscowości Łaz (gm. Chorzele|) 24 – letni kierujący pojazdem marki Renault Master jadąc w kierunku Chorzel, na prostym odcinku drogi, najechał na tył zaparkowanego na poboczu drogi samochodu dostawczego marki Volkswagen Transporter, a następnie po odbiciu się od volkswagena zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się z nadjeżdżającym oplem Zafirą. Siła uderzenia była tak duża, że kierujący renaultem w następstwie zderzenia z oplem, uderzył jeszcze w inny stojący na poboczu drogi pojazd marki Volkswagen Transporter. Z miejsca zdarzenia do przasnyskiego szpitala z obrażeniami ciała został przewieziony 56 – letni kierujący volkswagenem.  Badanie stanu trzeźwości wszystkich uczestników zdarzenia wykazało że w chwili wypadku byli oni trzeźwi.

06.02.2020r.

Godz. 1515– w Jednorożcu na ul. Warszawskiej, 33 – letni mieszkaniec gm. Jednorożec mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie kierował motorowerem.

Godz. 1930– w Świętym Miejscu (gm. Przasnysz) policjanci zatrzymali 52 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie kierował fordem.

05.02.2020r.

Godz. 1125– mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że za pośrednictwem strony internetowej, dokonał zakupu pralki automatycznej o wartości blisko 1400 złotych. Pokrzywdzony pomimo dokonanej wpłaty nie otrzymał zakupionego towaru.

Godz. 1435– mieszkaniec gm. Krzynowłoga Mała zgłosił, że na portalu internetowym dokonał zakupu kosiarki spalinowej i pomimo dokonania przedpłaty w wysokości 400 złotych nie otrzymał zakupionej kosiarki.

04.02.2020r.

Godz. 1440– w Przasnyszu na skrzyżowaniu ul. Baranowskiej z ul. Jana Pawła, 73 – letni kierujący fordem focusem w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą toyotą yaris, którą podróżowała 45 – letnia mieszkanka pow. makowskiego wraz z 16 – letnią córką. Następnie kierujący fordem po odbiciu się od toyoty, uderzył w stojący na skrzyżowaniu pojazd marki BMW, którego 24 – letni kierujący oczekiwał na możliwość przejazdu. Z miejsca zdarzenia z niegroźnymi obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala została karetką pogotowia przewieziona kierująca toyotą wraz z córką. 73 – letni mężczyzna za spowodowanie kolizji drogowej, został ukarany wysokim mandatem karnym.

03.02.2020r.

Godz. 1415–  do KPP w Przasnyszu, zgłosił się 75 – letni mieszkaniec Jednorożca i powiadomił, że przed godziną 1300, nieznany sprawca, zadzwonił do niego na telefon komórkowy i podając się za funkcjonariusza policji, próbował wyłudzić pieniądze. Dzięki zdecydowanej postawie zgłaszającego sprawcy nie udało się go oszukać.

Godz.1510– w Przasnyszu na skrzyżowaniu ul. Żwirki i Wigury z ul. Al. Wojska Polskiego kierująca hyundaiem nie ustąpiła pierwszeństwo w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z renaultem. Kierującą hyundaiem ukarano mandatem karnym.


 

Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments