Kronika Policyjna Przasnysz – od 28 marca do 1 kwietnia 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 28 marca do 1 kwietnia 2019r.

31.03.2019r.

Godz. 15.50 – w Chorzelach na ul. Bagiennej policjanci zatrzymali 48-letniego mieszkańca Chorzel, który mając ponad 1,1 promila alkoholu w organizmie kierował volkswagenem.

Godz. 17.45 – w miejscowości Krukowo gm. Chorzele, kierujący motorowerem 56-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego,  mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego, doprowadził do zderzenia z samochodem m-ki  Porsche.

Godz. 19.35 – w Dobrzankowie gm. Przasnysz  kierujący motocyklem marki Hinda, 34-letni mieszkaniec pow. makowskiego w wyniku niedostosowania prędkości na łuku drogi, stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem w następstwie zjechał na lewe pobocze doprowadzając tym do wywrócenia się motocyklu. 34 latek z poważnymi obrażeniami ciała za pośrednictwem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Godz. 21.40 – w Chorzelach na ul. Padlewskiego policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca pow. ostrołęckiego, który mając ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie kierował motorowerem marki Wangye.

30.03.2019r.

Godz. 04.20 – w Mchowie gm. Przasnysz  kierująca fordem chcąc uniknąć zderzenia z sarną, która wbiegła na jezdnię wprost pod jadący pojazd, straciła panowanie nad kierowanym przez siebie  pojazdem w wyniku czego wjechała do przydrożnego rowu, gdzie doszło do wywrócenia się pojazdu.  Z niegroźnymi obrażeniami ciała kierującą fordem karetką pogotowia,  przewieziono do przasnyskiego szpitala.

Godz. 11.50 – w miejscowości Łanięta gm. Krzynowłoga Mała kierujący  volkswagenem uderzył w sarnę, która wbiegła na jezdnię wprost pod jadący pojazd, powodując jego uszkodzenie.

29.03.2019r.

Godz. 10.50 – mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że w okresie od 28 do 29 marca br. w Przasnyszu na ul. Nowowarszawskiej nieznany sprawca dokonał umyślnego uszkodzenia, prawej przedniej opony w jej samochodzie marki Mazda. Pokrzywdzona wartość strat wyceniła na kwotę około 400 złotych.

Godz. 15.25 – w Wężewie gm. Krasne patroli policji zatrzymał  48-letniego mieszkańca gm. Krasne, który mając  ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie, kierował samochodem osobowym marki KIA.

Godz. 16.00 – w Przasnyszu na ul. Słowackiego kierująca oplem, wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z audi, które w następstwie uderzyło w stojącego chevroleta. Kierującą oplem ukarano mandatem karnym.

Godz. 22.45 – w Krasnem na ul. Wojska Polskiego kierujący chevroletem potrąciła sarnę, która z przydrożnego pola wbiegła pod jadący samochód powodując jego uszkodzenia.


 

Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments