Kronika Policyjna Przasnysz – od 27 kwietnia do 3 maja 2018r.

Przedstawiamy interwencje przasnyskiej policji w dniach od 27 kwietnia do 3 maja 2018r.

03.05.2018r.

 

Godz. 06.25 – mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że w Przasnyszu na ul. Brzozowej nn sprawca dokonał uszkodzenia jej samochodu. Zgłaszająca wartość strat wyceniła na kwotę 700 złotych.

Godz. 14.35 – w Olszewce gm. Jednorożec policjanci zatrzymali mieszkańca pow. przasnyskiego, który  mając 2,5 promila alkoholu w organizmie kierował seatem.

 

02.05.2018r.

 

Godz. 15.30 – w Przasnyszu na ul. Ostrołęckiej kierujący kią w trakcie włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doprowadził do zderzenia z audi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 16.35 – pracownik Urzędu Miasta Przasnysz zgłosił, że nn sprawca dokonał uszkodzenia nawierzchni ścieżki rowerowej w Przasnyszu. Zgłaszający wartość strat wycenił na kwotę około 2 tyś. złotych.

18.10 – w Trzciance gm. Przasnysz kierujący seatem na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu a następnie  uderzył w drzewo. Wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała mieszkanka Ząbek, którą karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Przasnyszu.

 

01.05.2018r.

 

Godz. 03.50 – w miejscowości Dębiny gm. Przasnysz kierująca volkswagenem 42-letnia mieszkanka Gdańska mając blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie straciła panowanie nad prowadzonym pojazdem w wyniku czego wjechała do przydrożnego rowu.

 

30.04.2018r.

 

Godz. 00.20 – w miejscowości Olszewka gm. Jednorożec nn sprawca dokonał włamania do peugeota, a następnie  kradzieży portfela wraz dowodem osobistym, prawem jazdy, dowodem rejestracyjnym,  pieniędzmi w kwocie ok. 500 złotych oraz radioodtwarzacza.  Pokrzywdzony wartość strat wycenił na kwotę ponad 800 złotych.

Godz. 04.15 – w miejscowości Kadzielnia gm. Czernice Borowe z niewyjaśnionych przyczyn doszło do pożaru niezamieszkałego domu jednorodzinnego. W wyniku braku jakiegokolwiek kontaktu  z właścicielem  domu, który zamieszkiwał tam samotnie Policja wszczęła poszukiwania w celu ustalenia miejsca jego pobytu.  Następnego dnia tj. 1 maja br.  około godz. 15.00  podczas  uprzątania pogorzeliska zostało ujawnione spalone ciało najprawdopodobniej należące do 54-letniego poszukiwanego  Romualda B. Przyczyny powstania pożaru i okoliczności zdarzenia bada przasnyska policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu.

Godz. 12.10 – w Stegnie  na ul. Warszawskiej gm. Jednorożec kierujący oplem podczas manewru wyprzedzania potrącił kierującą rowerem, która wykonywała manewr skrętu w lewo w sposób nieprawidłowy. Kobietę z obrażeniami ciała karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Przasnyszu. Natomiast  59-letni mąż kierującej rowerem dopuścił się  znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej policjantów z Posterunku Policji w Jednorożcu  obsługujących zdarzenie. Na wskutek  czego mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do KPP w Przasnyszu.

 

29.04.2018r.

 

Godz. 16.25 – w miejscowości Święte Miejsce gm. Przasnysz kierujący rowerem mieszkaniec Przasnysza mając 0,4 promila alkoholu w organizmie na skrzyżowaniu dróg  nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego został potrącony przez kierującą seatem. Mężczyznę z obrażeniami ciała karetką pogotowia  przewieziono  do szpitala w Przasnyszu.

Godz. 17.40 – w Nowej Wsi Zarębskiej gm. Chorzele mieszkaniec Skierniewic zatrzymał 54-letniego mężczyznę, który mając 1,6 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Rover .

 

Godz. 21.00 – w miejscowości Raszujka  gm. Chorzele nn sprawcy dokonali umyślnego uszkodzenia budynku mieszkalnego oraz jego wyposażenia. Wartość strat pokrzywdzona wyceniła na kwotę ponad 13 tyś. złotych.

 

28.04.2018r.

 

Godz. 23.10 – w Przasnyszu na ul. Słowackiego kierujący fordem podczas manewru skrętu w lewo wymusił pierwszeństwo przejazdu mercedesowi.

 

27.04.2018r.

 

Godz. 15.10 – mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że w Przasnyszu na ul. Sadowej  nn sprawca dokonał przywłaszczenia telefonu komórkowego o wartości 840 złotych.

Godz. 15.30 – w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej patrol policji zatrzymał mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając 2,6 promila alkoholu w organizmie kierował rowerem.

Godz. 19.00 – w Zarębach gm. Chorzele 47-letni mieszkaniec gm. Chorzele mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie kierował oplem.

Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments