Kronika Policyjna Przasnysz – od 27 do 31 stycznia 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz od 27 do 31 stycznia 2019r.

31.01.2019r.

Godz. 1345 – mieszkaniec gminy Krzynowłoga Mała zgłosił, że poprzez Internet dokonał zakupu trzech dysków komputerowych, każdy o pojemności 10TB, za łączną kwotę 3749 złotych. Pomimo dokonania wpłaty, nie otrzymał zamówionego towaru.

30.01.2019r.

Godz. 0550 – w Przasnyszu na ul. Leszno, mieszkaniec Przasnysza, kierujący samochodem Fiat Punto, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla pługopiaskarki i doprowadził do zderzenia się pojazdów. Obydwaj kierujący byli trzeźwi, sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 0720 – w Chorzelach na ul. Szkolnej, policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Chorzele, który pomimo orzeczonego zakazu sądowego, kierował samochodem osobowym marki Opel Vectra.

Godz. 0905 – w miejscowości Stegna gm. Jednorożec, właścicielka warsztatu samochodowego zgłosiła, że w nocy, trzech nieustalonych sprawców uszkodziło dwa samochody pozostawione do naprawy. Sprawcy wybili szybę czołową, a także oberwali lusterka boczne. Wartość start została oszacowana na kwotę 3000 złotych. Niezwłocznie podjęte przez policjantów działania doprowadziły do zatrzymaniu dwóch mężczyzn w wieku 19 i 20 lat, mieszkańców gminy Jednorożec, podejrzewanych o niszczenie cudzego mienia.

Godz. 1400 – w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej, na terenie stacji paliw Orlen, nieustalony kierujący samochodem typu van, koloru srebrnego, doprowadził do zderzenia z zaparkowanym samochodem Honda Civic, po czym oddalił się z miejsca kolizji. Zabezpieczono monitoring, trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy kolizji drogowej.

29.01.2019r.

Godz. 0900 – w Przasnyszu, w jednym z lombardów, policjanci odnaleźli rower KROSS HEXAGON, który został skradziony na terenie kraju. Został zabezpieczony w KPP Przasnysz.

Godz. 2005 – w Przasnyszu na ul. Leszno, w sklepie Biedronka, trzech nieustalonych sprawców dokonało kradzieży kawy i chipsów o łącznej wartości 59 złotych. Zabezpieczono monitoring sklepowy.

28.01.2019r.

Godz. 1010 – mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że w dniu 26 stycznia br. w miejscowości Leszno gm. Przasnysz, nieznani sprawcy, przy użyciu ostrego narzędzia zarysowali karoserię jej samochodu Dacia Sandero, powodując straty w kwocie około 3000 złotych.

Godz. 1520 – w Przasnyszu na ul. Leszno, w sklepie Biedronka, nieustalony sprawca dokonał kradzieży ośmiu paczek kawy o łącznej wartości 104 złotych. Uciekający sprawca kradzieży, porzucił w pobliżu sklepu skradziony towar, które został zwrócony pracownikowi sklepu. Zabezpieczono monitoring sklepowy.

Godz. 1755 – mieszkaniec gminy Jednorożec zgłosił, że na portalu internetowym OLX został oszukany przy wymianie swojego laptopa na konsolę do gier. Pomimo wysłania laptopa, do dnia dzisiejszego nie otrzymał konsoli do gier. Wartość laptopa wycenił na kwotę 400 złotych.


Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments