Kronika Policyjna Przasnysz od 27 do 31 sierpnia 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 27 do 31 sierpnia 2021r.

 

30.08.2021r.

Godz. 06.55 – w miejscowości Wielodróż gm. Przasnysz, policjanci zatrzymali 45 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

29.08.2021r.

Godz. 14.50 – w miejscowości Stegna na ul. Warszawskiej, policjanci zatrzymali 45 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który kierował samochodem osobowym marki Kia, mając w swoim organizmie blisko 2,5 promila alkoholu.

 

Godz. 18.05 –  w miejscowości Krzynowłoga Mała, na skrzyżowaniu ul. Chorzelskiej z ul. Przasnyską, kierujący pojazdem osobowym marki Renault, 47 – letni mieszkaniec Warszawy, na skutek nieustąpienia  pierwszeństwa przejazdu, doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen Golf, którym kierował 47 – letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego. Z miejsca zdarzenia z obrażeniami ciała z pomocą Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Olsztynie został przetransportowany 13 – letni pasażer volkswagena. Natomiast kierujący volkswagenem i jego 44 – letnia pasażerka z obrażeniami ciała, zostali przetransportowani karetką pogotowia do szpitala w Przasnyszu. Badanie stanu trzeźwości kierujących wykazało, że w chwili wypadku byli trzeźwi.

 

28.08.2021r.

Godz. 08.45 – w miejscowości Opaleniec gm. Chorzele, kierująca pojazdem marki Toyota na skutek niedostosowania prędkości do warunków atmosferycznych, straciła kontrolę nad pojazdem, a następnie wjechała do przydrożnego rowu. Z niegroźnymi obrażeniami ciała zarówno kierująca jak i jej 11 – letni syn, zostali przewiezieni karetką pogotowia do szpitala w Ciechanowie. Badanie stanu trzeźwości kierującej wykazało, że w chwili zdarzenia była trzeźwa.

 

Godz. 16.20 – w miejscowości Piechy gm. Czernice Borowe, kierujący samochodem osobowym marki Saab, podczas manewru wyprzedzania, doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Toyota. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 17.55 – w miejscowości Stegna na ul. Piastowskiej, 26 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego,  mając w swoim organizmie ponad 0,6 promila alkoholu, kierował motorowerem marki Torku.

 

Godz. 21.00 – w Przasnyszu na ul. Mostowej, policjanci zatrzymali 25 – letnią mieszkankę pow. makowskiego, która kierowała samochodem osobowym marki Opel mając w swoim organizmie ponad 0,7 promila alkoholu.

 

27.08.2021r.

Godz. 06.00 – w Przasnyszu na ul. Leszno, kierujący pojazdem osobowym marki KIA, 21 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, na skutek niedostosowania prędkości, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. Kierujący z miejsca zdarzenia z niegroźnymi obrażeniami ciała został przetransportowany karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala.

 

Godz. 14.10 – w miejscowości Duczymin gm. Chorzele, policjanci zatrzymali 46 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 17.15 – w Jednorożcu na ul. Piastowskiej, nieznani sprawcy dokonali kradzieży transformatora o wartości 50 tys. złotych.

 

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments