Kronika Policyjna Przasnysz od 25 do 29 kwietnia 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 25 do 29 kwietnia 2021r.

 

28.04.2021r.

Godz. 16.45 – w miejscowości Opaleniec gm. Chorzele, policjanci zatrzymali 43 – letniego mieszkańca  pow. przasnyskiego, który kierował samochodem marki Mercedes pomimo posiadania w swoim organizmie ponad 1 promila alkoholu.

 

Godz. 16.50 – w miejscowości Mchówko gm. Przasnysz, 21 – letnia kierująca samochodem marki Opel Zafira na skutek nieprawidłowo wykonywanego manewru wyprzedzania doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Audi. Kierującą oplem za spowodowanie kolizji drogowej ukarano mandatem karnym.

 

Godz.18.20 – w Przasnyszu na ul. Makowskiej kierująca samochodem osobowym marki Fiat Idea 29 – letnia mieszkanka pow. przasnyskiego na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, doprowadziła do zderzenia z motocyklem marki Kawasaki, którym kierował bez uprawnień, 18 – letni mieszkaniec gm. Przasnysz. Motocyklista z miejsca zdarzenia z niegroźnymi obrażeniami ciała został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala w Makowie Mazowieckim. Natomiast do przasnyskiego szpitala została przewieziona z niegroźnymi obrażeniami ciała pasażerka motocykla, 18 – letnia mieszkanka pow. przasnyskiego. Badanie stanu trzeźwości uczestników wykazało, że w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

 

Godz. 20.50 – w Przasnyszu na ul. Al. Wojska Polskiego 13 – letni mieszkaniec Przasnysza jadący rowerem po zmroku, bez oświetlenia i elementów odblaskowych, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu uderzył w bok pojazdu osobowego marki Hyundai, którym kierował 52 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego. Nieletni z poważnymi obrażeniami ciała Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym został przetransportowany do szpitala w Warszawie. Badanie stanu trzeźwości kierującego Hyundaiem wykazało, że w chwili wypadku był trzeźwy.

 

27.04.2021r.

Godz. 17.50 – 41 – letni mieszkaniec Przasnysza w sklepie przy ul. Orlika w Przasnyszu dokonał kradzieży wyrobów drogeryjnych o łącznej wartości blisko 700 złotych.

 

Godz. 19.30 – w Przasnyszu na ul. Makowskiej 47 – letni kierujący samochodem osobowym marki Audi na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu potrącił jadącego na rowerze 6 – letniego mieszkańca Przasnysza. 6 – latek na szczęście nie doznał poważnych obrażeń ciała, a sprawcę zdarzenia ukarano wysokim mandatem karnym.

 

26.04.2021r.

Godz. 12.10 – w miejscowości Ostrowe – Kokacze gm. Krzynowłoga Mała policjanci zatrzymali 30 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 14.40 – w Przasnyszu na ul. Szosa Ciechanowska policjanci zatrzymali 45 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 20.45 – w miejscowości Goski – Wąsosze gm. Krzynowłoga Mała policjanci zatrzymali 65 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak


 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments