Kronika Policyjna Przasnysz od 24 do 28 października 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 24 do 28 października.

27.10.2019r.

Godz. 0635– w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego, w nocy, nieustaleni sprawcy po rozerwaniu kłódki przy bramie wjazdowej na posesję, dostali się na jej teren, skąd dokonali kradzieży samochodu osobowego marki Audi A6 kombi koloru czarnego o wartości 60 tyś. złotych na szkodę mieszkańca Przasnysza.

26.10.2019r.

Godz. 1220– w Przasnyszu na ul. Sosnowej w sklepie Biedronka, bezdomny mężczyzna dokonał kradzieży artykułów chemicznych na łączną kwotę 43,46 złotych. Został ukarany mandatem karnym.

Godz. 1900– mieszkaniec Przasnysza poinformował, że około dwie godziny wcześniej w Przasnyszu na skrzyżowaniu ulicy Żwirki i Wigury z ulicą Strażacką, nieustalony kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Golf, wykonując manewr skrętu w prawo, uderzył w jego pojazd marki Opel Insignia i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Godz. 1920– mieszkanka gminy Krasne poinformowała, że w dniu 24 października br. jej niepełnoletni syn dokonał umyślnego zniszczenia drzwi w samochodzie osobowym marki Opel Zafira, powodując straty w wysokości 600 złotych na jej szkodę.

25.10.2019r.

Godz. 0010– w Przasnyszu na ul. Słowackiego, załoga KP PSP w Przasnyszu dokonała zatrzymania 64 letniego mieszkańca gminy Przasnysz, nietrzeźwego kierującego samochodem osobowym marki Fiat CC. Badanie na zawartość alkoholu wykazało  2,6 promila. Mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed przasnyskim sądem.

Godz. 0920– w Przasnyszu na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Orlika, kierujący samochodem osobowym marki Suzuki SX4, 56-letni mieszkaniec gminy Jednorożec, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla pojazdu Nissan, którym kierowała mieszkanka Przasnysza i doprowadził do zderzenia tych pojazdów. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych.

Godz. 1620– w miejscowości Chorzele na ul. Kasztanowej, na parkingu przed sklepem Biedronka, kierująca samochodem osobowym marki Peugeot mieszkanka gminy Jednorożec, nieprawidłowo wykonując manewr cofania, doprowadziła do zderzenia z zaparkowanym samochodem marki Audi. Została ukarana mandatem karnym.

Godz.1645– w miejscowości Stegna gm. Jednorożec, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej nietrzeźwego mieszkańca Jednorożca. Kierujący samochodem osobowym marki Renault Kangoo miał 2,81 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 1720– pracownik sklepu Biedronka mieszczącego się w Przasnyszu na ul. Leszno zgłosił, że w dniu 19 października br. dwóch znanych mu mieszkańców Przasnysza dokonało kradzieży alkoholu i produktów chemicznych o łącznej wartości blisko 650 złotych.

Godz. 1825– w Przasnyszu na ul. Miłej w sklepie Prim mieszkaniec Przasnysza dokonał kradzieży artykułów chemicznych na łączną kwotę 61,45 złotych, został ukarany pięciuset złotowym mandatem.

Godz. 2140– w miejscowości Wielodróż gm. Przasnysz, 18-letni mieszkaniec gminy Przasnysz kierujący samochodem osobowym marki Opel Astra, nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem w wyniku czego zjechał z jezdni, otarł się pojazdem o drzewo, a następnie zatrzymał na polu. Z miejsca wypadku z obrażeniami ciała zarówno kierujący, jak i dwie pasażerki, mieszkanki powiatu makowskiego, zostali karetkami pogotowia ratunkowego przewiezieni do szpitali w Makowie Mazowieckim i Ciechanowie.


Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments