Kronika Policyjna Przasnysz od 22 do 27 lutego 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach 22 – 27 luty 2021r.

 

26.02.2021r.

Godz. 07.30 –  mieszkaniec miejscowości Lisiogóra gm. Przasnysz zgłosił, że w nocy z 25 na 26 lutego br. z jego posesji nieznani sprawcy, dokonali kradzieży pojazdu marki Dodge Ram o wartości około 200 tys. złotych.

 

25.02.2021r.

Godz. 16.00 – w Przasnyszu na ul. Warszawskiej, kierujący pojazdem marki Audi, poprzez niewłaściwe zabezpieczenie pojazdu na postoju, doprowadził do stoczenia się pojazdu i uderzenia w pojazd marki Kia. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

24.02.2021r.

Godz. 10.50 – mieszkanka Chorzel zgłosiła, że nieznany sprawca przesłał jej link z potwierdzeniem przelewu kwoty 45 złotych za zakupione obuwie, które pokrzywdzona wystawiła na sprzedaż. Gdy zgłaszająca otworzyła wiadomości z linkiem, sprawca uzyskał  dostęp  do jej konta bankowego, a następnie dokonał przelewu pieniędzy w kwocie 5000 złotych.

 

Godz. 18.30 – w miejscowości Żelazna Rządowa gm. Jednorożec, kierujący samochodem osobowym marki Opel Corsa, 38 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, na skutek nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do kolizji drogowej z prawidłowo jadącym pojazdem marki Renault Trafic. Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało, że w swoim organizmie posiadał on ponad 3 promile alkoholu. Dodatkowo policjanci ustalili, że sprawca kolizji, nie powinien kierować pojazdami z uwagi na posiadany już prawomocny zakaz sądowy.

 

Godz. 19.20 – mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że na ul. Dąbrowskiego w Przasnyszu, nieznani sprawcy dokonali uszkodzenia elewacji budynku OSP poprzez namalowanie dwóch napisów sprayem powodując straty w wysokości 1000 złotych.

 

23.02.2021r.

Godz. 07.30 – w miejscowości Leszno gm. Przasnysz, kierujący pojazdem marki Fiat Ducato w trakcie wykonywanego manewru cofania doprowadził do kolizji drogowej z pojazdem marki Volkswagen Passat. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 12.40 – Dyrektor MOPS w Przasnyszu złożyła zawiadomienie o tym, że serwer na którym pracuje MOPS w Przasnyszu, został zaatakowany przez hakerów powodując jego zaszyfrowanie.

 

Godz. 13.20 – w Przasnyszu na ul. Ciechanowskiej, policjanci podczas legitymowania przy 41 letnim mieszkańcu Przasnysza, ujawnili środki odurzające w postaci amfetaminy i marihuany. 41 – latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do  lat 3.

 

Godz. 20.10 – w Przasnyszu na ul. Makowskiej, nn sprawca dokonał kradzieży dwóch zestawów wkrętarko wiertarek o łącznej wartości blisko 1000 złotych.

 

Godz. 21.15 – w miejscowości Karwacz gm. Przasnysz, policjantka przasnyskiej drogówki w czasie wolnym od służby, zatrzymała 41 – letnią mieszkankę Przasnysza, która kierowała pojazdem marki Renault Laguna pomimo posiadania w swoim organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

 

22.02.2021r.

Godz. 08.50 – w Przasnyszu na ul. Gdańskiej, nieznani sprawcy dokonali kradzieży elementów metalowej wiaty o łącznej wartości ponad 1300 złotych.

 

Godz. 10.10 – mieszkanka gm. Jednorożec zgłosiła, że otrzymała link przez który miała pobrać pieniądze za sprzedany żyrandol. Pokrzywdzona po otwarciu wiadomości z linkiem została automatycznie przekierowania na nieznane strony internetowe co umożliwiło sprawcy wypłacenie z jej konta bankowego,  pieniędzy w kwocie blisko 11 tys. złotych.

 

Godz. 10.20 – w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego, kierujący samochodem marki Volvo na skutek niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, doprowadził do kolizji drogowej z pojazdem marki Volkswagen Lupo. Sprawca zdarzenia drogowego został ukarany mandatem karnym.

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak


 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments