Kronika Policyjna Przasnysz – od 22 do 26 października 2018r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 22 do 26 października 2018r. 

25.10.2018r.

Godz. 12.30 – mieszkanka pow. przasnyskiego zgłosiła, że nn sprawca za pośrednictwem Internetu zawarł umowę pożyczki w banku internetowym Ferratum Bank na szkodę zgłaszającej w wysokości 1000 złotych.

Godz. 15.35 – w Chorzelach na ul. Padlewskiego policjanci zatrzymali 51-letniego mieszkańca Chorzel, który mając blisko 1, 2 promila alkoholu w organizmie kierował rowerem.

Godz. 16.10 – pracownik ochrony sklepu Biedronka w Przasnyszu na ul. Leszno zatrzymał sprawcę  kradzieży alkoholu o wartości około 300 złotych. Teraz 26-letni mieszkaniec Przasnysza za swój czyn odpowie przed sądem.

Godz. 21.50 – w Przasnyszu na ul. Wojskowej 44-letni mężczyzna podczas interwencji domowej znieważył i naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy Policji. Agresywny mężczyzna został zatrzymany, a za swój czyn odpowie przed sądem.

24.10.2018r.

Godz. 12.55 – na stacji paliw BP w Przasnyszu na ul. Makowskiej nn kobieta dokonała kradzieży portfela z pieniędzmi w kwocie około 1800 złotych, dowodem osobistym, angielskim prawem jazdy oraz  kartami bankomatowymi na szkodę mieszkańca Przasnysza.

Godz. 20.20 – w Chojnowie gm. Czernice Borowe, policjanci z Posterunku Policji w Krasnem za budynkami po byłym PGR, ujawnili koparko-ładowarkę m-ki JCB, której miejsce postoju oraz stan techniczny mógł wskazywać na fakt, że może ona pochodzić z przestępstwa. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się gdy dotarli do mieszkańca Dzielina, który nie wiedział o zaistniałej kradzieży w jego gospodarstwie. W toku dalszych  czynności ustalono, że nn sprawcy w nocy z 23 na 24 października br.  nie tylko ukradli z terenu jego gospodarstwa ujawnioną w Chojnowie koparko – ładowarkę o wartości około 250 tyś. złotych ale również dokonali kradzieży ciągnika rolniczego m-ki John Deere 6820 o wartości ponad 100 tyś. złotych.

Godz. 20.40 – w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego żołnierz zawodowy Wojska Polskiego mieszkający w Legionowie zatrzymał nietrzeźwego kierującego 42-letniego mieszkańca gm. Czernice Borowe , który mając blisko 3,7 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym m-ki Seat.

23.10.2018r.

Godz. 12.50 –  w Chojnowie gm. Czernice Borowe kierująca samochodem osobowym marki Opel mieszkanka Ciechanowa na łuku drogi nie dostosowana prędkości do panujących warunków ruchu, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z pojazdem ciężarowym marki Renault. Kierującą oplem ukarano mandatem karnym.

Godz. 17.40 – pracownik sklepu LIDL w Przasnyszu zgłosił zatrzymanie sprawcy kradzieży kurtki o wartości 100 złotych. Podczas wykonywanych czynności, policjanci przy zatrzymanym, ujawnili  jeszcze inną nową kurtkę m-ki Diverse oraz nowe męskie buty m-ki Big – Star. Zatrzymany mężczyzna nie potrafił policjantom wytłumaczyć  skąd posiada te rzeczy. Po zatrzymaniu i przewiezieniu 34-letniego mieszkańca pow. makowskiego do Komendy Policji w Przasnyszu, policjanci ustalili, że mężczyzna ten chwilę wcześniej na terenie Przasnysza w innych sklepach odzieżowych dokonał  ich kradzieży. Teraz 34 latek za swoje czyny, odpowie przed sądem.

22.10.2018r.

Godz.14:50– w Przasnyszu na ul. Makowskiej nieznany sprawca z broni pneumatycznej (wiatrówki) śmiertelnie postrzelił  psa .

Godz.18:41- w Karwaczu gm. Przasnysz nietrzeźwy mieszkaniec gminy Przasnysz kierujący  rowerem doprowadził do zderzenia z oplem insygnia kierowanym przez mieszkańca powiatu przasnyskiego. Rowerzysta miał 1,72 promila alkoholu w organizmie. W wyniku zderzenia pojazdów rowerzysta odniósł obrażenia ciała, jednak odmówił hospitalizacji.


Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments