Kronika Policyjna Przasnysz od 22 do 26 lipca 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 22 do 26 lipca 2021r.

 

25.07.2021r.

Godz. 13.00 – mieszkaniec gm. Krasne zgłosił, że nieznany sprawca posługujący się jego danymi za pośrednictwem sieci Internet, zawarł umowę kredytową na kwotę ponad 800 złotych.

 

Godz. 13.10 – w miejscowości Krzynowłoga Mała, kierujący pojazdem marki Peugeot, 45 letni mieszkaniec Kaliningradu, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Opel Mokka, którym podróżował 65 letni mieszkaniec Kętrzyna wraz z rodziną. Z miejsca zdarzenia z obrażeniami ciała do ciechanowskiego szpitala została przewieziona pasażerka opla wraz z 11 letnim dzieckiem. Badanie stanu trzeźwości kierujących wykazało, że w chwili wypadku byli trzeźwi.

 

Godz. 14.35 – w miejscowości Szlasy – Żalne gm. Krasne, kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen na widok jadącego oznakowanego radiowozu, zjechał w drogę podporządkowaną, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. Kierujący volkswagenem, podczas próby wyjazdu z rowu uderzył w radiowóz. Badanie stanu trzeźwości kierującego volkswagenem, 46 letniego mieszkańca gm. Opinogóra Górna wykazało, że posiada on w swoim organizmie ponad 1 promila alkoholu. Dodatkowo policjanci ustalili, że zatrzymany mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. 46 latek teraz odpowie przed Sądem za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

 

Godz. 18.25 – w Przasnyszu na ul. Zawodzie, policjanci zatrzymali 28 letniego mieszkańca Przasnysza, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 18.45 – w Przasnyszu na ul. Słowackiego, kierujący pojazdem dostawczym marki Renault, 42 letni mieszkaniec Tarnowa, stracił panowanie nad pojazdem na skutek czego wjechał do przydrożnego rowu, doprowadzając tym do wywrócenia się pojazdu na bok. Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało, że posiada on ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo policjanci ustalili, że 42 latek posiada już sądowy zakaz kierowania pojazdami. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

 

Godz. 19.30 – w miejscowości Ulatowo Pogorzel gm. Jednorożec, policjanci zatrzymali 42 letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy Warszawa Praga Południe w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 23.15 – w Przasnyszu na ul. Rynek, policjanci podczas kontroli drogowej pojazdu marki Jeep, ujawnili nietrzeźwego kierującego, 42 letniego mieszkańca Przasnysza, którego badanie stanu trzeźwości wykazało, że w swoim organizmie posiadał blisko 1,5 promila alkoholu.

 

24.07.2021r.

Godz. 00.35 – w miejscowości Karwacz gm. Przasnysz, policjanci podczas kontroli drogowej pojazdu marki Volkswagen Bora, którym kierował 31 letni mieszkaniec Przasnysza, ujawnili środki odurzające w postaci marihuany. Wobec powyższego kierujący pojazdem wspólnie z podróżującym pasażerem, 25 letnim mieszkańcem Przasnysza, zostali zatrzymani do wyjaśnienia.

 

Godz. 13.50 – w miejscowości Świniary gm. Krzynowłoga Mała,  kierująca Dacią, na skutek niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu doprowadziła do kolizji drogowej z pojazdem marki Opel. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

23.07.2021r.

Godz. 09.50 – w Przasnyszu na ul. Orlika, kierujący pojazdem marki Renault Scenic, wykonując manewr cofania doprowadził do kolizji drogowej z pojazdem marki Skoda. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 10.50 – w Przasnyszu na ul. Świerkowej, policjanci zatrzymali 32 letnią mieszkankę pow. przasnyskiego, która była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

asp. szt. K. Błaszczak

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments