Kronika Policyjna Przasnysz – od 22 do 25 lutego 2018r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 22 do 25 lutego 2018r.

24.02.2019r.

Godz.  17.30 – mieszkanka Jednorożca złożyła zawiadomienie o tym, że jej sąsiad znęcał się nad jej psem poprzez ujęcie go w zastawione  w swoim ogrodzeniu wnyki oraz  bicie go kijem.

Godz. 19.15 – w Przasnyszu na ul. Makowskiej nn sprawca poruszający się samochodem osobowym marki skoda dokonał kradzieży paliwa o wartości ponad 250 złotych.

23.02.2019r.

Godz. 19.00 – w Przasnyszu na ul. Sosnowej 42-letni mieszkaniec Przasnysza dokonał kradzieży art. chemicznych o wartości około 40 złotych. Przybyli policjanci ustalili również, że zatrzymany mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Godz. 21.00 – w miejscowości Klewki gm. Przasnysz  patrol policji zatrzymał 28- letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie kierował motorowerem.

Godz. 23.25 – w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej policjanci zatrzymali mieszkańca pow. przasnyskiego, który pomimo posiadanego zakazu sądowego kierował samochodem osobowym marki Volkswagen.

22.02.2019r.

Godz. 07.20 – w Przasnyszu na ul. Szosa Ciechanowska, kierująca skodą jadąc z dwójką małych dzieci w kierunku Ciechanowa, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego, straciła panowanie nad prowadzonym pojazdem, a następnie wjechała do przydrożnego rowu doprowadzając do wywrócenia się pojazdu. Kierująca oraz jej dzieci nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 07.50 – w Czernicach Borowych na ul. Chełchowskiego kierujący oplem w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z oplem. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 08.00 – w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego kierująca skodą na skutek niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu uderzyła w volkswagena. Za spowodowanie kolizji drogowej kierująca skodą  mieszkanka pow. makowskiego została ukarana mandatem karnym.

Godz. 11.45 –  mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że nn sprawcy w Przasnyszu na ul. Pukiańca  po uprzednim wypchnięciu drzwi tarasowych weszli do wnętrza domu, a następnie dokonali kradzieży pieniędzy w kwocie ponad 1000 złotych.

Godz. 12.15 – w Przasnyszu na ul. Kilińskiego nieznany sprawca dokonał kradzieży telefonu komórkowego   m-ki Samsung o wartości około 30 złotych.

Godz. 12.30 – w Przasnyszu na ul. Sosnowej, kierujący fiatem nie zachowując bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu doprowadził do zderzenia z oplem. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 13.00 – w Przasnyszu na ul. Orlika kierująca pojazdem marki Audi w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu doprowadziła do zderzenia ze skoda. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 15.20 – w Przasnyszu na ul.Żwirki i Wigury nn kierujący samochodem marki BMW dokonał uszkodzenia znaku drogowego a następnie oddalił się w nn kierunku.


Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments