Kronika Policyjna Przasnysz – od 22 do 25 kwietnia.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 22 do 25 kwietnia.

25.04.2019r.

Godz. 16.40 – mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że w Przasnyszu na ul. Sienkiewicza, nn sprawca dokonał umyślnego uszkodzenia jego samochodu marki Ford Mondeo, poprzez zarysowanie powłoki lakieru. Zgłaszający wartość strat wycenił na kwotę około 1500 złotych.

24.04.2019r.

Godz. 08.50 – w Przasnyszu na ul. Rynek policjanci zatrzymali 42-letniego mieszkańca Przasnysza poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

23.04.2019r.

Godz. 08.00 – na drodze K 544 w miejscowości Karwacz gm. Przasnysz 59-letni kierujący pojazdem osobowym marki Skoda Felicja  z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając tym do zderzenia z pojazdem ciężarowym marki DAF z naczepą, którym kierował 45-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego.  Na wskutek doznanych obrażeń ciała kierujący skodą poniósł śmierć na miejscu.  Badanie stanu trzeźwości  kierującego pojazdem ciężarowym  wykazało, że w chwili wypadku był trzeźwy. Pomimo tego od niego pobrano krew do badań na zawartość środków odurzających.

Godz. 09.10 – właścicielka posesji znajdującej się w Jednorożcu zgłosiła, że na swojej posesji w niezamkniętym pomieszczeniu gospodarczym ujawniła nie swoje narzędzia budowlane w tym taczkę, wiertarkę, mieszadło, piłę spalinową oraz żyrandol.  Odnalezione narzędzia zgłaszająca  przekazała policjantom z Posterunku Policji w Jednorożcu.


 

Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments