Kronika Policyjna Przasnysz od 21 do 27 stycznia 2020 roku.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 21 do 27 stycznia 2020 roku.

26.01.2020r.

Godz. 1220– na ul. Żwirki i Wigury w Przasnyszu, kierująca fordem podczas manewru wyprzedzania innego pojazdu, zjechała z drogi  w wyniku czego uderzyła w znak drogowy, a następnie wjechała do przydrożnego rowu. Kierującą fordem ukarano mandatem karnym.

25.01.2020r.

Godz. 0215– w Przasnyszu na ul. Dębowej, 33 – letni mieszkaniec pow. mławskiego, w trakcie przeprowadzanej interwencji domowej, dopuścił się naruszenia nietykalności cielesnej jednego z policjantów uderzając go kluczami w twarz.  33 – latek teraz odpowie za swoje postępowanie przed Sądem, a grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

24.01.2020r.

Godz. 1350–  w Przasnyszu w rejonie skrzyżowania ul. Piłsudskiego z ul. Leszno, na skutek niewłaściwego zabezpieczenia przewożonego towaru na naczepie pojazdu ciężarowego marki Renault, którym kierował 43 letni mieszkaniec Hrubieszowa, doszło do zerwania pasów mocujących, co spowodowało wywrócenie pojazdu na bok. Badanie stanu trzeźwości 43 – letniego kierującego wykazało, że w chwili zdarzenia był trzeźwy, a za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, został ukarany mandatem karnym.

Godz. 1630– w miejscowości Augustów gm. Krasne, kierująca volkswagenem chcąc uniknąć najechania na rowerzystę zjechała na pobocze, a następnie uderzyła w przydrożne drzewo. Z miejsca zdarzenia, kierującą z niegroźnymi obrażeniami ciała, karetką pogotowia przewieziono do przasnyskiego szpitala.

Godz. 2115– w Przasnyszu na ul. Makowskiej, nn sprawca dokonał uszkodzenia betonowego ogrodzenia  o wartości około 200 złotych.

23.01.2020r.

Godz. 0850– kierująca toyotą na rondzie im. Brygady Syberyjskiej w Chorzelach w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu doprowadziła do zderzenia z fordem. Kierującą toyotą ukarano mandatem karnym.

Godz. 0945– przasnyscy policjanci, na parkingu przed budynkiem Sądu Rejonowego w Przasnyszu, zatrzymali 70 – letniego mieszkańca Pisza poszukiwanego listem gończym przez Sąd Rejonowy w Częstochowie w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Godz. 1100– w Przasnyszu na skrzyżowaniu ul. Miłej z ul. Kurpiowską, kierujący volkswagenem passatem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doprowadził do zderzenia z BMW. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 1140– mieszkaniec Parciak gm. Jednorożec zgłosił, że nn osoba podająca się za znajomego zgłaszającego dokonała za pośrednictwem aplikacji Messenger wyłudzenia pieniędzy w kwocie 500 złotych.

Godz.1220– w Chorzelach na parkingu przed sklepem przy ul. Grunwaldzkiej, kierujący BMW podczas wykonywanego manewru cofania doprowadził do zderzenia z pojazdem Smart. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz.1420– 26 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu  oraz dożywotni zakaz sądowy, wsiadł za kierownicę Fiat Punto na skutek czego uderzył w ogrodzenie w miejscowości Zdziwój Stary gm. Chorzele,   a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. 26 – latek odpowie teraz przed Sądem za swoje postępowanie.

Godz. 1720– pracownik sklepu Biedronka przy ul. Sosnowej w Przasnyszu zgłosił, że trzech mieszkańców Przasnysza w wieku 19 lat dokonało kradzieży artykułów spożywczych na łączną kwotę ponad 500 złotych.

22.01.2020r.

Godz. 1100– pracownik Biedronki w Przasnyszu przy ul. Piłsudskiego zgłosił, że nieznany sprawca, dokonał kradzieży artykułów alkoholowych o łącznej wartości ponad 700 złotych.

Godz. 1150– w Przasnyszu na ul. Sadowej, nn sprawca, po uprzednim wybiciu szyby w oknie altanki ogrodowej, dokonał kradzieży dwóch sekatorów o łącznej wartości 140 złotych.

Godz. 1550– w miejscowości Parciaki gm. Jednorożec, kierujący volkswagenem wyjeżdżając z posesji  nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doprowadził do zderzenia z dafem. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.


 

Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments