Kronika Policyjna Przasnysz od 2 do 6 września 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 2 do 6 września 2021r.

 

05.09.2021r.

Godz. 16.10 – w Przasnyszu na ul. Słowackiego, kierujący samochodem osobowym marki Rover, 19 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Volvo, którym kierował 42 – letni mieszkaniec Warszawy. Badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia wykazało, że byli trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

04.09.2021r.

Godz. 11.50 – w miejscowości Opaleniec gm. Chorzele, kierujący pojazdem marki Peugeot, na skutek niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen Golf, którym kierowała 21 – letnia mieszkanka pow. przasnyskiego. Sprawca zdarzenia wspólnie ze swoim pasażerem, oddalili się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem policji i służb ratunkowych. Natomiast kierująca volkswagenem z niegroźnymi obrażeniami ciała, została przewieziona do przasnyskiego szpitala.

 

Godz. 21.00 – mieszkaniec Warszawy zgłosił, ze w miejscowości Mchowo gm. Przasnysz, nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych z jego samochodu marki Chevrolet.

 

03.09.2021r.

Godz. 09.10 – mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że nieznany sprawca po uprzednim zerwaniu kłódki z drzwi pomieszczenia garażowego, dokonał kradzieży motocykla marki Junak oraz innych części motocyklowych o łącznej wartości ponad 31 tys. złotych.

 

Godz. 17.20 – w miejscowości Budki gm. Chorzele, 45 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, kierował pojazdem marki Volkswagen Transporter, mając w swoim organizmie blisko 2 promile alkoholu.

 

Godz. 20.00 – w miejscowości Mosaki – Stara Wieś gm. Krasne, 53 – letnia mieszkanka gm. Piaseczno, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, a następnie wjechała do przydrożnego rowu. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierująca znajduje się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Dodatkowo ustalili, że zatrzymana 53 – latka ma już dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Z uwagi na fakt, iż zatrzymana nie była w stanie poddać się badaniu na stan trzeźwości, pobrano od niej krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających. Nieodpowiedzialna mieszkanka pow. piaseczyńskiego, teraz odpowie przed sądem nie tylko za kierowanie pojazdem po alkoholu i zakazem, ale również za znieważenie funkcjonariuszy policji w trakcie wykonywanych przez nich czynności służbowych. Zatrzymana kobieta dodatkowo odpowie za znieważenie pracownika służby zdrowia, podczas pobierania krwi do badań.

 

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments