Kronika Policyjna Przasnysz od 19 do 23 kwietnia 2020r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 19 do 23 kwietnia 2020r.

 

23.04.2020r.

Godz. 0955– w Przasnyszu na ul. Makowskiej, 71-letni mieszkaniec Przasnysza kierujący samochodem osobowym marki Mazda, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla kierującego samochodem ciężarowym marki Renault, w wyniku czego doprowadził do zderzenia pojazdów. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

Godz. 1300– w Przasnyszu na ul. Marii Dąbrowskiej, policjanci zatrzymali 57-letniego mieszkańca Przasnysza, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Ełku celem odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności.

Godz. 1505– w Przasnyszu na ul. Makowskiej w sklepie Lidl mieszkaniec Ostrołęki dokonał kradzieży słodyczy o wartości 22 złotych, został ukarany mandatem karnym.

Godz. 1735– w Bartnikach gm. Przasnysz, mieszkaniec Przasnysza kierujący samochodem osobowym marki Ford c-max, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu mieszkańcowi powiatu makowskiego, kierującemu pojazdem Citroen i doprowadził do zderzenia tych pojazdów. Z miejsca zdarzenia, do przasnyskiego szpitala, z obrażeniami ciała został przetransportowany kierujący citroenem.

 

22.04.2020r.

Godz. 1025– w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej, kierujący samochodem osobowym m-ki Renault Megane wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Oplem Corsą wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów. Z miejsca zdarzenia z niegroźnymi obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala został przetransportowany kierujący renaultem. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

 

21.04.2020r.

Godz. 0510– w miejscowości Małowidz gm. Jednorożec, kierujący fordem uderzył w łosia, który wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżający pojazd. Niestety zwierzę nie przeżyło potrącenia.

Godz. 0650– w miejscowości Żebry Kordy gm. Czernice Borowe, kierujący pojazdem ciężarowym marki MAN, w wyniku nieprawidłowo wykonywanego manewru wyprzedzania, doprowadził do zderzenia z samochodem dostawczym m-ki IVECO. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 1640– kierownik sklepu Biedronka w Przasnyszu na ul. Leszno, ujawnił i zatrzymał 55 letnią mieszkankę Ciechanowa, która chwilę wcześniej w sklepie dokonała kradzieży artykułów spożywczych i chemicznych o wartości ponad 600 złotych. 55-letnia kobieta za dokonanie kradzieży odpowie teraz przed sądem.

 

20.04.2020r.

Brak zdarzeń kryminalnych


 

Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments