Kronika Policyjna Przasnysz – od 19 do 22 marca 2018r.

Przedstawiamy interwencje przasnyskiej Policji w dniach od 19 do 22 marca 2018r.

22.03.2018r.

  • Godz. 11.40 – w Czernicach Borowych kierujący samochodem marki Volkswagen Crafter 28-letni mieszkaniec gm. Czernice Borowe na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni wyniku czego doprowadził do zderzenia z  jadącym w przeciwnym kierunku pojazdem marki Volkswagen Passat. Volkswagenem Passatem podróżował 40-letni mieszkaniec Małkini wraz z 39-letnią małżonką, którzy z obrażeniami ciała zostali przewiezieni karetką pogotowia do szpitala w Przasnyszu. Badanie stanu trzeźwości obu  kierujących wykazało, że w chwili zdarzenia  byli trzeźwi. Pomimo tego 28-letniemu mężczyźnie  zatrzymano prawo jazdy.

  • Godz. 12.25 – w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego kierujący volkswagenem mieszkaniec Przasnysza podczas wykonywania manewru cofania uderzył w citroena. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

  • Godz. 15.00 – w Przasnyszu na ul. Sportowej nieznany sprawca z kosza sklepowego dokonał kradzieży dwóch telefonów komórkowych o łącznej wartości blisko 800 złotych.

 

21.03.2018r.

  • Godz. 8.00 – w Przasnyszu na ul. Mostowej kierujący seatem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu wyniku czego doprowadził do zderzenia z hyundaiem. Sprawcę kolizji ukarana mandatem karnym.

  • Godz. 09.40 – w Przasnyszu na skrzyżowaniu ul. Żwirki i Wigury z ul. Al. Wojska Polskiego kierujący toyotą 40-letni mieszkaniec powiatu olsztyńskiego w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z volkswagenem, którym kierował 31-letni mieszkaniec powiatu mławskiego. Kierowca volkswagena na wskutek doznanych obrażeń ciała poniósł śmierć na miejscu. Kierującemu toyotą zatrzymano prawo jazdy.

 

20.03.2018r.

  • Godz.15.45 – w Przasnyszu na ul. Makowskiej policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego mieszkańca Przasnysza, który mając  0,7 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Audi.

19.03.2018r.

  • Godz. 07.20 – w Żbikach gm. Krasne policjanci zatrzymali kierującego autobusem rejsowym 62 letniego mieszkańca powiatu przasnyskiego, który mając ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie przewoził dzieci do Szkoły Podstawowej w Krasnem . Kierujący nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Za powyższe przestępstwo odpowie przed sądem.

 

  • Godz. 12.40 – mieszkaniec gm. Przasnysz zgłosił, że nieznany sprawca posługując się jego danymi i fałszując jego podpis wyłudził umowę na zakup telefonu komórkowego o wartości ponad 3 tyś. złotych.

 

  • Godz. 13.35 – w miejscowości Zaręby gm. Chorzele nieznany sprawca poprzez włamanie się do budynku gospodarczego dokonał kradzieży 4 sztuk felg aluminiowych wraz z oponami oraz poprzez wyważenie okna w budynku mieszkalnym dokonał kradzieży zlewozmywaka. Zgłaszający wartość strat wycenił na kwotę blisko 2 tyś. złotych.

 

Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments