Kronika Policyjna Przasnysz – od 18 do 22 marca 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 18 do 22 marca 2019r.

21.03.2019r.

Godz. 07.50 – mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że kierujący nn pojazdem prawdopodobnie wykonując manewr cofania uderzył w zaparkowanego forda, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Godz. 12.45 – w Przasnyszu na ul. Królewieckiej 42 letni kierujący Oplem Movano mieszkaniec pow. opoczyńskiego w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, doprowadził  do zderzenia z  prawidłowo jadącym samochodem  marki Volkswagen Turan, którego kierowcą był 38 letni mieszkaniec  gm. Jednorożec.   Z miejsca zdarzenia  z obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala karetką pogotowia zostali przewiezieni obaj kierujący oraz 35 letnia mieszkanka gm. Jednorożec, która była pasażerką  pojazdu dostawczego.  Badanie  na stan trzeźwości obu kierujących wykazało, że w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Godz. 18.10 – w Przasnyszu na ul. Makowskiej policjanci zatrzymali 51-letniego mieszkańca Przasnysza, który mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie kierował rowerem.

20.03.2019r.

Godz. 05.05 – w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego 46-letni kierujący autobusem marki SCANIA podczas wyjazdu z terenu dworca PKS na drogę K 57 potrącił pieszego 63-letniego mieszkańca Przasnysza, który w wyniku doznanych obrażeń ciała poniósł śmierć na miejscu. Kierujący autobusem w chwili wypadku był trzeźwy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi przasnyska Policja pod nadzorem przasnyskiej prokuratury.

Godz. 16.40 – w Przasnyszu na ul. Królewieckiej policjanci zatrzymali mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie kierował pojazdem wolnobieżnym marki MANITOU.

19.03.2019r.

Godz. 09.50 – w Przasnyszu na ul. Orlika kierująca renaultem wykonując w sposób nieprawidłowy manewr cofania uderzyła w BMW. Kierującą renaultem ukarano mandatem karnym za spowodowanie kolizji drogowej.

18.03.2019r.

Godz. 07.10  – w miejscowości Gorąca gm. Krasne policjanci zatrzymali mieszkańca gm. Krasne, który mając blisko 1 promila alkoholu w organizmie kierował fiatem.

Godz. 11.20 – w Przasnyszu na ul. Zawodzie w mieszkaniu 24-latka policjanci ujawnili środek odurzający w postaci amfetaminy.  Wobec zatrzymanego 24-latka  na wniosek Policji i Prokuratury Sąd Rejonowy w Przasnyszu zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Godz.12.20 – mieszkaniec gm. Jednorożec zgłosił, że w miejscowości Ulatowo-Słabogóra nieznany sprawca dokonał kradzieży piły spalinowej marki Hugvarna oraz dwóch szlifierek kątowych marki Makita o łącznej wartości około 1400 złotych.

Godz. 14.00 – mieszkanka Dynaku gm. Jednorożec zgłosiła, że na portalu internetowym OLX została oszukana przy zakupie wózka  dziecięcego, który zakupiła za kwotę 160 złotych. Pokrzywdzona pomimo dokonanego przelewu nie otrzymała zakupionego towaru.

Godz. 14.20 – w Mącicach gm. Chorzele nieznany sprawca po uprzednim wyważeniu ramy okiennej dostał się do wnętrza domku letniskowego a następnie dokonał kradzieży odtwarzacza DVD oraz grzejnika elektrycznego. Pokrzywdzona wartość strat wyceniła na kwotę około 300 złotych.


 

Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments