Kronika Policyjna Przasnysz od 17 do 20 lipca 2020r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 17 do 20 lipca 2020r.

 

19.07.2020r.

Godz. 1050– w miejscowości Mącice gm. Chorzele, nn sprawca po uprzednim włamaniu się do budynku mieszkalnego, dokonał kradzieży telewizora m-ki Manta o wartości 600 złotych.

Godz. 1340– w Czernicach Borowych na ul. Długiej, podczas imprezy zakrapianej alkoholem doszło do sprzeczki pomiędzy mieszkańcami gm. Czernice Borowe, w trakcie której 20-latek uderzył butelką w głowę 34-latka powodując u niego rany cięte głowy, szyi i barku. 20-latek przed przybyciem służb ratunkowych oddalił się z miejsca zdarzenia. Natomiast pokrzywdzony z ranami ciętymi, został przewieziony do przasnyskiego szpitala. Po upływie 2 godzin od zdarzenia, 20-letni mężczyzna zgłosił się sam do przasnyskiej Komendy Policji. Wobec powyższego, został zatrzymany do wyjaśnienia. Badanie stanu trzeźwości sprawcy jak i samego pokrzywdzonego wykazało, że obaj mężczyźni w chwili zdarzenia byli pod znacznym działaniem alkoholu.

 

18.07.2020r.

Godz. 1140– mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że nn sprawca dokonał przywłaszczenia jego portfela wraz z dokumentami i pieniędzmi w kwocie około 1200 złotych, który zagubił w sklepie przy ul. Szosa Ciechanowska w Przasnyszu.

Godz. 1750– w miejscowości Krzynowłoga Wielka, 18-letnia kierująca samochodem osobowym marki Ford Modeno, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z motorowerem marki Romet, którym kierował 48-letni mieszkaniec Krzynowłogi Wielkiej. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała został przewieziony karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia wykazało, że w chwili wypadku byli trzeźwi.

 

17.07.2020r.

Godz.0650– w Przasnyszu na ul. Leszno, przasnyscy policjanci podczas kontroli drogowej pojazdu marki Audi należącego do obywatela Armenii ujawnili ponad 17 tys. sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Uszczuplenie Skarbu Państwa z tytułu nielegalnej działalności zatrzymanego w tej sprawie 42-letniego obywatela Armenii wyceniono na kwotę około 25 tys. złotych.

 

Godz. 1420– w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego, kierująca samochodem osobowym marki Renault, w wyniku niezachowania należytej ostrożności podczas wykonywanego manewru parkowania, doprowadziła do zderzenia z oplem. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 1935– w Przasnyszu na ul. Rynek, policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca gm. Czernice Borowe, który kierował samochodem marki BMW, mając blisko 0,3 promila alkoholu w swoim organizmie.

Godz. 2200– w Chorzelach na ul. Królowej Bony, 32-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, kierował samochodem marki Oplem Vectra mając w swoim organizmie blisko 3 promili alkoholu. 32-latek, odpowie przed sądem nie tylko za jazdę na podwójnym gazie, ale również za spowodowanie kolizji drogowej i kierowanie pojazdem mechanicznym bez uprawnień.

 

asp.szt.Krzysztof Błaszczak


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments