Kronika Policyjna Przasnysz – od 15 do 17 lutego 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 15 do 17 lutego 2019r.

17.02.2019r.

Godz.  02.15 – w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego dwóch nn sprawców po wejściu do lokalu gastronomicznego, dokonało kradzieży 6 napoi o wartości około 25 złotych. A następnie oddalili się w nn kierunku.

Godz. 08.35 –  mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że w Przasnyszu na ul. Skłodowskiej-Curie, nieznany  sprawca dokonał umyślnego uszkodzenia prawego lusterka w jej  samochodzie marki Skoda Fabia. Wartość strat pokrzywdzona wyceniła na kwotę około 300 złotych. Ponadto policjanci ustalili, że ci sami sprawcy działając w podobny sposób, dokonali uszkodzeń jeszcze trzech pojazdów zaparkowanych na osiedlu przy ul. Skłodowskiej-Curie w Przasnyszu.

Godz. 13.00 – w miejscowości Nowa Wieś Zarębska gm. Chorzele, policjanci zatrzymali mieszkańca pow. ostrołęckiego, który nie mając uprawnień oraz mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie kierował motocyklem marki Zumico.

Godz. 20.00 – w Czernicach Borowych na ul. Dolnej policjanci zatrzymali 44 letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając blisko 1 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym m-ki Rover.

Godz. 21.15 – w Czernicach Borowych na ul. Sadowej został zatrzymany 32 letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, który mając prawie 2 promile alkoholu w organizmie kierował rowerem.

Godz. 21.30 – w Piastowie gm. Krzynowłoga Mała, nn sprawcy po uprzednim pokonaniu zabezpieczeń,  dokonali kradzieży pojazdu marki Fiat Ducato  o wartości 60 tyś. złotych.

16.02.2019r.

Godz. 11.50 –  w Chorzelach na ul. Witosa kierująca samochodem marki Chevrolet, w wyniku nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu, doprowadziła do zderzenia z Audi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 18.35 – w Przasnyszu na ul. Ostrołęckiej policjanci z przasnyskiej drogówki zatrzymali 52 letniego mieszkańca Przasnysza, który mając blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie kierował rowerem.

15.02.2019r.

Godz. 07.00 – w Przasnyszu na ul. Sosnowej nieznany sprawca, umyślnie dokonał  uszkodzenia powłoki lakieru oraz przebicia jednego koła w samochodzie  osobowym m-ki Audi. Zgłaszający wartość strat wycenił na kwotę  ponad 1000 złotych.

Godz. 16.20 – mieszkaniec gm. Przasnysz zgłosił, że  na portalu internetowym OLX, został oszukany przy zakupie telefonu komórkowego, o wartości 700 złotych. Pokrzywdzony, pomimo dokonanej przedpłaty  nie otrzymał zakupionego telefonu.

Godz. 18.10 – w Przasnyszu na skrzyżowaniu ul. Miłej z ul. Słoneczną, 19 letni kierujący samochodem osobowym marki Renaulit Megane,  niestosując się do znaku STOP  wjechał na skrzyżowanie i by uniknąć zderzenia z  innym pojazdem jadącym prawidłowo uderzył w ogrodzenie a następnie w budynek mieszkalny. Sprawca kolizji stracił już prawo jazdy, a za swój czyn odpowie przed sądem.

Godz. 18.15 – w Przasnyszu na ul. Makowskiej doszło do śmiertelnego wypadku w którym śmierć poniósł 59 letni mieszkaniec Przasnysza. Ze wstępnych ustaleń wynika, że  kierująca samochodem osobowym m-ki Skoda Fabia 56 letnia mieszkanka Makowa Mazowieckiego, potrąciła pieszego 59 letniego mieszkańca Przasnysza, który wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżający pojazd. Pieszy w wyniku doznanych obrażeń ciała zmarł na miejscu pomimo rejestracji. Kierująca skodą w chwili wypadku była trzeźwa.

Godz. 20.50 – w miejscowości Drążdżewo Nowe gm. Jednorożec, policjanci zatrzymali 24 letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie kierował fiatem.


Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments