Kronika Policyjna Przasnysz – od 13 do 17 maja 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 13 do 17 maja 2019r.

 

16.05.2019r.

Godz. 0920 – w Przasnyszu na ul. Makowskiej, kierujący citroenem niezachowując bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, doprowadził do zderzenia z oplem. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 1050 – w miejscowości Klewki gm. Przasnysz, kierujący samochodem osobowym marki Audi wykonując nieprawidłowo manewr cofania, uderzył w stojącego za nim volkswagena. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 1110 – w Przasnyszu na ul. Św. Wojciecha, kierujący volkswagenem podczas manewru cofania uderzył w zaparkowanego opla, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

Godz. 1140 – w miejscowości Leszno gm. Przasnysz, nieznani sprawcy poprzez pokonanie zabezpieczeń drzwi garażowych, dostali się do wnętrza blaszanego garażu, a następnie dokonali kradzieży dwóch przedłużaczy elektrycznych, piły spalinowej Husqvarna oraz nożyc do cięcia drutu o łącznej wartości 1300 złotych.

Godz. 1230– w  miejscowości Leszno gm. Przasnysz, nieznani sprawcy poprzez pokonanie zabezpieczeń drzwi garażowych, dostali się do wnętrza blaszanego garażu skąd dokonali kradzieży węża ogrodowego o długości około 15 metrów, a następnie po wyrwaniu płyty OSB zabezpieczającej otwór drzwi nowobudowanego domu jednorodzinnego dostali się do jego wnętrza skąd dokonali kradzieży rozdzielni elektrycznej, węża nawadniającego, pompy wodnej oraz gniazda elektrycznego siłowego. Pokrzywdzony wartość strat wycenił na kwotę ponad 3 tyś. złotych.

Godz. 1435– w Przasnyszu na ul. Leszno kierujący volkswagenem podczas manewru cofania uderzył w zaparkowane audi a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Godz. 1650– w Przasnyszu na ul. Chabrowej nieznany sprawca po uprzednim wyważeniu drzwi tarasowych dostał się do wnętrza nowobudowanego domu skąd dokonał kradzieży piły kątowej oraz  młotowiertarki m-ki Parkside o łącznej wartości około 700 złotych.

15.05.2019r.

Godz. 1850 – mieszkaniec Jednorożca zgłosił, że nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch telefonów komórkowych marki Samsung i Nokia o łącznej wartości 350 złotych.

Godz. 2020 – w miejscowości Zaręby, gm. Chorzele nieznani sprawcy poprzez odkręcenie od słupków ogrodzeniowych dokonali kradzieży 26 sztuk metalowych  paneli ogrodzeniowych o łącznej wartości  blisko 1700 złotych.

Godz. 2030 – w miejscowości Obrębiec gm. Czernice Borowe kierująca volkswagenem, niedostosowując prędkości do warunków drogowych na łuku drogi, straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechała do przydrożnego rowu. Z miejsca zdarzenia z obrażeniami ciała kierująca została przewieziona do szpitala w Przasnyszu. Natomiast 1,5 roczne dziecko które podróżowało z matką samochodem nie doznało obrażeń ciała. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 2100 – w rejonie zalewu wodnego w miejscowości Karwacz gm. Przasnysz policjanci podczas kontroli w samochodzie marki Toyota, ujawnili środki odurzające w postaci marihuany. W związku z tym zatrzymali do wyjaśnienia kierującego toyotą 19-letniego mieszkańca pow. makowskiego.

14.05.2019r.

Godz. 1130 – w Przasnyszu na ul. Leszno mieszkaniec Przasnysza dokonał  obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwego kierującego samochodem osobowym m-ki Renault Megane. Przybyli na miejsce policjanci ustalili tożsamość kierującego oraz przeprowadzili jego badanie stanu trzeźwości, które wykazało, że mieszkaniec pow. mławskiego miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Godz. 1200 – w Przasnyszu na ul. Rynek kierujący volkswagenem wykonując manewr cofania uderzył w zaparkowanego opla. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

13.05.2019r.

Godz. 0945 w Przasnyszu na ul. Makowskiej przasnyscy policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Przasnysza, który pomimo posiadanego zakazu sądowego kierował samochodem osobowym marki BMW. 

Godz. 1530  – mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że w Przasnyszu na ul. Rycerskiej nieznany sprawca po uprzednim wypchnięciu okna tarasowego dostał się do wnętrza domu jednorodzinnego, skąd dokonał kradzieży, sprzętu elektronicznego, biżuterii oraz pieniędzy o łącznej wartości  ponad 30 tyś. złotych.


Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments