Kronika Policyjna Przasnysz od 10 do 13 września 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 10 do 13 września 2021r.

 

12.09.2021r.

Godz. 12.40 – w miejscowości Wężewo gm. Krasne, kierujący motocyklem marki Yamaha, 27 – letni mieszkaniec Warszawy, na skutek niedostosowania prędkości stracił panowania nad jednośladem, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. 27 – latek za spowodowanie zdarzenia drogowego został ukarany mandatem karnym.

 

Godz. 16.25 – w miejscowości Jednorożec na ul. Odrodzenia, policjanci zatrzymali 37 – letniego mieszkańca Jednorożca, który kierował rowerem pomimo posiadanego już sądowego zakazu prowadzenia pojazdów jednośladowych oraz mając w swoim organizmie,ponad 3 promile alkoholu.

 

11.09.2021r.

Godz. 12.40 – w miejscowości Krukowo gm. Chorzele, policjanci zatrzymali 29 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Mławie w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 13.10 – w miejscowości Chojnowo gm. Czernice Borowe, kierujący samochodem osobowym marki Volvo, 26 – letni mieszkaniec Brodnicy, na skutek wykonywanego w sposób nieprawidłowy manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Renault oraz z pojazdem marki Mercedes. Z miejsca zdarzenia do przasnyskiego szpitala z niegroźnymi obrażeniami ciała, został przewieziony sprawca kolizji. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym 26-latkowi policjanci zatrzymali prawo jazdy.

 

Godz. 16.30 – w miejscowości Czernice Borowe, policjanci zatrzymali 45 – letnią mieszkankę pow. przasnyskiego, która kierowała samochodem osobowym marki Opel Corsa, mając w swoim organizmie ponad 1,2 promila alkoholu.

 

Godz. 17.00 – w miejscowości Czernice Borowe, policjanci zatrzymali 53 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który kierował samochodem osobowym marki Renault, mając w swoim organizmie blisko 1 promil alkoholu.

 

Godz. 18.50 – w miejscowości Stegna gm. Jednorożec, policjanci zatrzymali 62 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 20.30 – w miejscowości Leszno gm. Przasnysz, 36 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, kierował samochodem osobowym marki Audi A4, bez uprawnień i mając w swoim organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

 

Godz. 21.50 – w Przasnyszu na ul. Wojskowej, dwóch mieszkańców pow. przasnyskiego dokonało obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwego kierującego Volkswagenem, 49 – letniego mieszkańca Przasnysza. Badanie stanu trzeźwości 49 – latka wykazało, że w swoim organizmie posiadał ponad 1 promil alkoholu.

 

10.09.2021r.

Godz. 09.30 – w miejscowości Krzynowłoga Mała na ul. Chorzelskiej, kierująca pojazdem marki Suzuki, 83 – letnia mieszkanka Norwegi, na skutek niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu, doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Citroen, którym kierował 58 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego. Z miejsca zdarzenia z niegroźnymi obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala karetką pogotowia został przewieziony kierujący citroenem oraz jego 58 – letnia żona.

 

Godz. 15.50 – w miejscowości Przasnysz na ul. Słowackiego, kierująca skodą na skutek wykonywanego w sposób nieprawidłowy manewru skrętu, doprowadziła do zdarzenia z pojazdem marki Volkswagen. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 16.30 – w miejscowości Wężewo gm. Krasne, kierująca pojazdem osobowym marki Volvo S80, na skutek niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu, doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Volvo S60. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments