Kronika policyjna Przasnysz od 1 do 5 października 2018r.

Poniżej przedstawiamy interwencje KPP Przasnysz od 1 do 5 października 2018r.

04.10.2018r.

Godz. 16.45 – w miejscowości Wólka Zdziwójska gm. Chorzele nn sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do domku letniskowego skąd ukradł przewód elektryczny wraz ze skrzynką elektryczną oraz plastykowe okno. Powodując straty w wysokości około 1200 złotych.

Godz. 17.15 – w miejscowości Golany gm. Przasnysz nn kierujący oplem koloru srebrnego uderzył w tył rozrzutnika rolniczego a następnie oddalił się z miejsca kolizji w kierunku Ciechanowa.

03.10.2018r.

Godz. 09.00 –  w Sierakowie gm. Przasnysz nn sprawca po uprzednim wyważeniu zamka w oknie w domu jednorodzinnym dokonał kradzieży biżuterii i pieniędzy.

02.10.2018r.

Godz. 08.40 – w Przasnyszu na ul. Skłodowskiej nn sprawca dokonał uszkodzenia dwóch lusterek zewnętrznych w samochodzie osobowym marki Volkswagen o wartości 400 złotych.

Godz. 14.10 – mieszkaniec pow. przasnyskiego zgłosił zaginięcie swojego ojca 61 letniego mężczyzny mieszkańca miejscowości Osówiec Kmiecy gm. Przasnysz. W toku podjętych czynności wspólnie ze Strażą Pożarną w niewielkim stawie znajdującym się w miejscowości Osówiec Kmiecy ujawniono zwłoki zaginionego. Obecnie w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu jest prowadzone postępowanie mające na celu ustalenia okoliczności śmierci mężczyzny.

Godz. 15.15 – w Przasnyszu na ul. Szpitalnej 31 letni mężczyzna chcąc uniknąć zatrzymania na widok przasnyskich policjantów podjął próbę ucieczki wbiegając do klatki schodowej a następnie do jednego z mieszkań znajdujących się na pierwszym piętrze z którego wyskoczył przez okno. W wyniku upadku  doznał  urazu obu kończyn dolnych. W asyście policjantów mężczyzna został karetką pogotowia przewieziony do szpitala.

Godz. 16.30 – w miejscowości Klewki gm. Przasnysz kierująca volkswagenem w trakcie wykonywanego manewru cofania uderzyła w zaparkowaną mazdę.

Godz. 17.45 – w Dobrzankowie gm. Przasnysz kierujący volkswagenem wyjeżdżając z prywatnej posesji uderzył w zaparkowanego opla po czym oddalił się z miejsca kolizji.

01.10.2018r.

Godz. 11.25 – mieszkaniec pow. przasnyskiego zgłosił, że podczas pobytu w kinie w Makowie Mazowieckim nn sprawca  dokonał kradzieży jego telefonu komórkowego marki Huawei o wartości 600 złotych.

Godz. 12.00 – mieszkaniec pow. przasnyskiego zgłosił, że nn sprawca w Warszawie posługując się dowodem osobistym z danymi zgłaszającego zawarł  umowę  telekomunikacyjną o wartości blisko 8 tyś. złotych.

Godz. 15.20 – w Przasnyszu na ul. Ciechanowskiej kierujący volkswagenem  mieszkaniec pow. makowskiego podczas wykonywanego manewru cofania uderzył w opla.


Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments