Kronika Policyjna Przasnysz od 1 do 5 marca 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 1 do 5 marca 2021r.

 

04.03.2021r.

Godz. 10.00 – w Przasnyszu na ul. K. Pukiańca, nieznani sprawcy po uprzednim wypchnięciu drzwi tarasowych dostali się do wnętrza domu jednorodzinnego. Na szczęście sprawcom nie udało się nic zabrać z uwagi na spłoszenie ich z miejsca przestępstwa przez mieszkańca domu.

 

Godz. 15.35 – w Przasnyszu na ul. Orlika, kierująca samochodem osobowym marki Renault, podczas wykonywanego manewru cofania, doprowadziła do kolizji drogowej z pojazdem marki Skoda Fabia. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

03.03.2021r.

Godz. 08.40 – na pocztę elektroniczną Publicznego Przedszkola w Przasnyszu, wpłynęła informacja o podłożonym ładunku wybuchowym. Decyzją dyrektora placówki, ewakuowano blisko 80 osób w tym dzieci i pracowników przedszkola.

 

Godz. 09.00 – Dyrektor przedszkola publicznego w Chorzelach, powiadomił o tym, że na pocztę mailową przedszkola wpłynęła informacja o podłożonym ładunku wybuchowym. Decyzją dyrektora jednostki oświatowej ewakuowano wszystkie osoby przebywające w budynku.

 

Godz. 15.20 – w miejscowości Olszewka gm. Jednorożec, policjanci zatrzymali 36 letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który kierował samochodem osobowym marki Ford, mając w swoim organizmie ponad 3 promile alkoholu.

 

02.03.2021r.

Brak zdarzeń kryminalnych

 

01.03.2021r.

Brak zdarzeń kryminalnych

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak


 

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tuk
Tuk
1 miesiąc temu

To jak w końcu z tym atakiem bombowym? Ktoś się nudził i rozsyłał takie maile czy były to ćwiczenia?! Oprócz ewakuacji przedszkola ewakuowano też dzieci żłobkowe! Co było niepotrzebne w te zimno…

Xardas
Xardas
1 miesiąc temu
odpowiada  Tuk

To nie były ćwiczenia. Ludzie sobie coś uroili.

Tolek
Tolek
1 miesiąc temu

Co z tymi wlamaniami zlapiecie ich kiedyś czy po pandemi