Kronika Policyjna Przasnysz od 1 do 5 lipca 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 1 do 5 lipca 2021r.

 

04.07.2021r.

Godz. 18.15 – w Chorzelach na ul. Zduńskiej, policjanci zatrzymali 37 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który kierował samochodem osobowym marki Audi 80, mając w swoim organizmie blisko 3 promile alkoholu oraz pomimo posiadanego zakazu sądowego. Zatrzymany mężczyzna, dodatkowo odpowie przed sądem za spowodowanie kolizji drogowej w Chorzelach na ul. Zduńskiej, gdzie na skutek uderzenia pojazdem uszkodził przęsło ogrodzeniowe o wartości około 3 tys. złotych.

 

03.07.2021r.

Godz. 23.50 – w Przasnyszu na ul. Orlika, policjanci zatrzymali 29 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który kierował samochodem osobowym marki Volkswagen Caddy, pomimo zakazu sądowego oraz posiadania w swoim organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

 

02.07.2021r.

Godz. 09.30 – mieszkanka Warszawy zgłosiła, że w nocy z 1 na 2 lipca br. w Przasnyszu na ul. Rynek, nieznany sprawca dokonał kradzieży katalizatora spalin o wartości 500 złotych z samochodu marki Skoda Felicia.

 

Godz. 12.30 –  42 – letnia mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że nieznany sprawca usiłował dokonać oszustwa na jej szkodę przy zakupie sukienki za kwotę 35 złotych za pośrednictwem serwisu ogłoszeniowego OLX. W trakcie dokonywanej transakcji zgłaszająca została przekierowana na stronę swojego konta bankowego gdzie kwota przelewu z 35 złotych za zakupioną sukienkę wzrosła do kwoty ponad 20 tys. złotych.

 

Godz. 1545–  pracownik szpitala w Przasnyszu, poinformował o tym, że 25 – letni mężczyzna, mieszkaniec pow. makowskiego, który przebywał w przasnyskim szpitalu na konsultacji medycznej, wyskoczył przez otwarte okno z 2 pietra. Niestety na skutek doznanych obrażeń ciała, poniósł śmierć na miejscu. Obecnie przasnyscy policjanci pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

 

Godz. 18.00 – w miejscowości Opaleniec gm. Chorzele, kierujący samochodem osobowym marki Audi A4, 69 – letni mieszkaniec woj. warmińsko-mazurskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem na skutek czego wjechał do przydrożnego rowu, doprowadzając tym do wywrócenia się pojazdu na dach. Kierujący nie doznał żadnych obrażeń ciała.

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments