Kronika Policyjna Przasnysz – od 1 do 5 kwietnia 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 1 do 5 kwietnia 2019r.

04.04.2019r.

12.40 – w Chorzelach na ul. Zarębskiej nieznany sprawca na terenie targowiska miejskiego z wnętrza damskiej torebki, dokonał kradzieży portfela wraz z pieniędzmi w kwocie około 900 złotych oraz  prawem jazdy i dowodem rejestracyjnym poj. marki Daewoo Lanos. Pokrzywdzona wartość strat wyceniła na kwotę blisko 1000 złotych.

03.04.2019r.

Godz. 07.30 – w Przasnyszu na Osiedlowej nieznany sprawca poprzez zbicie szyby czołowej oraz zniszczenie wycieraczek i lusterka zewnętrznego dokonał uszkodzenia pojazdu marki Fiat. Zgłaszający wartość strat wycenił na kwotę 2500 złotych.

Godz. 08.800 – w Przasnyszu na ul. Orlika, kierujący renaultem nie ustąpił  pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doprowadził do zderzenia z toyotą. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 11.50 – w Przasnyszu na ul. Szosa Ciechanowska kierujący fordem w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z peugeotem. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 12.20 – mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że nieznany sprawca poprzez przełamanie zabezpieczeń dokonał kradzieży z jego konta bankowego pieniędzy w kwocie ponad 1000 złotych przelewając je na inne fikcyjne konto.

Godz. 14.20 – w miejscowości Budki gm. Chorzele, kierująca samochodem marki BMW w wyniku nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadziła do zderzenia z ciągnikiem rolniczym marki Ursus. Kierującą BMW ukarano mandatem karnym za spowodowanie kolizji drogowej.

Godz. 15.30 – w miejscowości Brzeski – Kołaki gm. Chorzele letni kierujący  volkswagenem z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechał na lewy pas jezdni, a następnie wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Kierujący volkswagenem z obrażeniami ciała został przewieziony do przasnyskiego szpitala.

Godz. 18.20 – w Żbikach gm. Krasne 53-letni mieszkaniec gm. Krasne  mając  ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie oraz pomimo braku uprawnień kierował oplem.

02.04.2019r.

Godz. 15.00 – do KP w Chorzelach zgłosiła się mieszkanka pow. przasnyskiego i powiadomiła o tym, że dzień wcześniej nieznany sprawca spod sklepu ABC dokonał  kradzieży jej roweru marki ALOREX o wartości 1300 złotych. Skradziony rower został odnaleziony przez męża zgłaszającej w miejscowości Mącice gm. Chorzele.

Godz. 15.30 –  mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że spod sklepu ogrodniczego w Przasnyszu na ul. Ostrołęckiej nieznany sprawca, dokonał kradzieży jej roweru o wartości około 300 złotych. W toku podjętych czynności policjanci ustalili, że sprawcą kradzieży jest mieszkaniec Przasnysza, na którego posesji ujawniono poszukiwany rower.

Godz. 23.55 – w miejscowości Karwacz gm. Przasnysz doszło do pożaru samochodu osobowego marki Honda Civic, którego kierujący przed przybyciem służb ratowniczych oddalił się z miejsca zdarzenia porzucając pojazd. W toku podjętych czynności służbowych policjanci ustalili, że kierowcą hondy był 23-letni mieszkaniec gm. Przasnysz,  posiadający już prawomocny zakaz prowadzenia pojazdów.  Dodatkowo policjanci ustalili, że 23 latek podczas poruszania się  swoim samochodem po terenie Przasnysza na ul.  Piłsudskiego tuż po godz. 22 uszkodził dwa  znaki drogowe.  Mężczyzna teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

01.04.2019r.

Godz. 14.40 – w Chorzelach na ul. Zarębskiej z terenu budowy obwodnicy miasta, nieznany sprawca  dokonał kradzieży trzech płyt drewnianych oraz jednej rolki geotkaniny o łącznej wartości ponad 5 tyś. złotych.


Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments