Kronika Policyjna Przasnysz [9.09 – 13.09.2022]

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 9 do 13 września 2022 roku.

 

11.09.2022r.

Brak zdarzeń kryminalnych

 

10.09.2022r.

Godz. 10.00 – mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że nieznany sprawca na ul. Kilińskiego w Przasnyszu, dokonał kradzieży roweru marki GIANT, koloru czerwonego o wartości 500 złotych.

 

09.09.2022r.

Godz. 09.00 – w Przasnyszu na ul. Polnej, kierujący Citroenem, na skutek wykonywanego manewru cofania w sposób nieprawidłowy doprowadził do kolizji z pojazdem marki Opel Vivaro. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 13.20 – w miejscowości Opaleniec gm. Chorzele, kierująca pojazdem osobowym marki Volkswagen, 20 – letnia mieszkanka pow. przasnyskiego, na łuku drogi straciła panowanie nad prowadzonym pojazdem, a następnie zjeżdżając z drogi w pole, doprowadziła do wywrócenia się pojazdu. Pojazdem podróżowały trzy osoby, z czego jedna, w wieku 41 – lat, z obrażeniami ciała została przetransportowana karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala.

 

Godz. 11.30 –mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że na pocztę elektroniczną otrzymał od nieznanej mu osoby wiadomość z załączonym linkiem pod pretekstem potwierdzenia dokonania przelewu za przesyłkę. Po otwarciu linku przez zgłaszającego, nieznany sprawca uzyskał dostęp do jego konta bankowego, a następnie dokonał wypłaty pieniędzy z konta w kwocie blisko 3 tys. złotych.

 

Godz. 16.15 – w Przasnyszu na ul. Słowackiego, kierujący pojazdem osobowym marki Audi, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do kolizji z pojazdem osobowym marki Toyota. Z miejsca zdarzenia z niegroźnymi obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala został przewieziony 33 – letni kierujący Toyotą.

 

Godz. 16.35 – w Przasnyszu na ul. Świerkowej, kierujący pojazdem osobowym marki Opel Astra, potrącił przejeżdżającą na rowerze po przejściu dla pieszych 12 – letnią mieszkankę Przasnysza. Na szczęście 12-latce nic poważnego się nie stało. Kierujący oplem został ukarany mandatem karnym.

 

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

 

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lichoradek
Lichoradek
20 dni temu

Od kiedy można przejeżdżać po przejściu dla pieszych rowerem ? Rodzice gnojka do sądu dla nieletnich.

Wojtek
Wojtek
20 dni temu
Reply to  Lichoradek

Rowerzysta na pasach to święta krowa, lepiej kierowcę ukarać. BEZPRAWIE!!!

Mieszkaniec
Mieszkaniec
20 dni temu
Reply to  Lichoradek

Wina leży po obu stronach