Kronika Policyjna Przasnysz [9.09 – 13.09.2022]

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 9 do 13 września 2022 roku.

 

11.09.2022r.

Brak zdarzeń kryminalnych

 

10.09.2022r.

Godz. 10.00 – mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że nieznany sprawca na ul. Kilińskiego w Przasnyszu, dokonał kradzieży roweru marki GIANT, koloru czerwonego o wartości 500 złotych.

 

09.09.2022r.

Godz. 09.00 – w Przasnyszu na ul. Polnej, kierujący Citroenem, na skutek wykonywanego manewru cofania w sposób nieprawidłowy doprowadził do kolizji z pojazdem marki Opel Vivaro. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 13.20 – w miejscowości Opaleniec gm. Chorzele, kierująca pojazdem osobowym marki Volkswagen, 20 – letnia mieszkanka pow. przasnyskiego, na łuku drogi straciła panowanie nad prowadzonym pojazdem, a następnie zjeżdżając z drogi w pole, doprowadziła do wywrócenia się pojazdu. Pojazdem podróżowały trzy osoby, z czego jedna, w wieku 41 – lat, z obrażeniami ciała została przetransportowana karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala.

 

Godz. 11.30 –mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że na pocztę elektroniczną otrzymał od nieznanej mu osoby wiadomość z załączonym linkiem pod pretekstem potwierdzenia dokonania przelewu za przesyłkę. Po otwarciu linku przez zgłaszającego, nieznany sprawca uzyskał dostęp do jego konta bankowego, a następnie dokonał wypłaty pieniędzy z konta w kwocie blisko 3 tys. złotych.

 

Godz. 16.15 – w Przasnyszu na ul. Słowackiego, kierujący pojazdem osobowym marki Audi, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do kolizji z pojazdem osobowym marki Toyota. Z miejsca zdarzenia z niegroźnymi obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala został przewieziony 33 – letni kierujący Toyotą.

 

Godz. 16.35 – w Przasnyszu na ul. Świerkowej, kierujący pojazdem osobowym marki Opel Astra, potrącił przejeżdżającą na rowerze po przejściu dla pieszych 12 – letnią mieszkankę Przasnysza. Na szczęście 12-latce nic poważnego się nie stało. Kierujący oplem został ukarany mandatem karnym.

 

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lichoradek
Lichoradek
1 rok temu

Od kiedy można przejeżdżać po przejściu dla pieszych rowerem ? Rodzice gnojka do sądu dla nieletnich.

Wojtek
Wojtek
1 rok temu
Reply to  Lichoradek

Rowerzysta na pasach to święta krowa, lepiej kierowcę ukarać. BEZPRAWIE!!!

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  Lichoradek

Wina leży po obu stronach