Kronika Policyjna Przasnysz – 6.07.2015

06.07.2015r.

Godz. 06:25- w Lesznie gm. Przasnysz doszło do wypadku drogowego. Kierujący Fordem Fiestą 68 letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego jadąc od miejscowości Annopol w kierunku Leszna na łuku drogi  z nieustalonych przyczyn zjechał na prawe pobocze i  uderzył w ogrodzenie posesji oraz betonowy słup  energetyczny,  a następnie dachował. Poszkodowanego mężczyznę w ciężkim stanie karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Przasnyszu, gdzie pomimo podjętych czynności ratunkowych mężczyzna zmarł.

 

05.07.2015r.

Godz. 03:00- dyżurny straży pożarnej powiadomił, że w Szli spaliło się 21 arów młodnika sosnowego o nieustalonej wartości. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie podpalenie.

Godz. 15:55- we wsi Ulatowo Pogorzel policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu przasnyskiego kierującego motorowerem. Mężczyzna posiada zakaz kierowania pojazdami.

Godz. 17:30- na trasie Przasnysz- Chorzele na skrzyżowaniu z drogą w kierunku Mchówka doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący Fiatem Brava 19 letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego jadąc od miejscowości Mchówko  nie ustąpił pierwszeństwa 17 letniemu mieszkańcowi Przasnysza  kierującemu bez uprawnień  VW Golfem, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Obrażeń ciała doznali  3 pasażerowie Fiata Brava ( 23, 20 i 27 letni,  mieszkańcy powiatu przasnyskiego).Zostali przewiezieni do szpitala w Przasnyszu, gdzie w wyniku poniesionych obrażeń zmarł 23 letni pasażer fiata.

Godz. 17:30-  w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej 66 letni nietrzeźwy mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierujący  oplem astrą na skrzyżowaniu ulic Zduńskiej i Komosińskiego wymusił pierwszeństwo przejazdu 19 letniej mieszkance powiatu przasnyskiego kierującej vw golfem. Kobieta karetką pogotowia została przewieziona do szpitala w Przasnyszu.

 

04.07.2015r.

Godz. 13:45- w sklepie „Biedronka” w Przasnyszu przy ul. Sosnowej mieszkanka Przasnysza ukradła błyszczyk o wartości ok. 9 zł.

Godz. 20:00- w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej zatrzymano nietrzeźwego rowerzystę. Mężczyzna miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. Ponadto posiada zakaz kierowania rowerami do 2015r.

Godz. 21:50- w Przasnyszu na ul. Baranowskiej zatrzymano nietrzeźwego mężczyznę kierującego rowerem. Badanie wykazało, że miał 2,7 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 22:15- w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej zatrzymano nietrzeźwego  mężczyznę kierującego Oplem Corsą. Badanie wykazało, że miał 1,9 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna posiada zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi do 2016r.

 

 

 

 

KPP Przasnysz


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments