Kronika Policyjna Przasnysz [6.06 – 9.06.2022]

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 6 do 9 czerwca 2022 roku.

 

09.06.2022r.

Brak zdarzeń kryminalnych

 

08.06.2022r.

Godz. 17.10 – w miejscowości Golany gm. Przasnysz, kierujący pojazdem osobowym marki Audi A6, 23 – letni mieszkaniec Płońska, na skutek wykonywanego w sposób nieprawidłowy manewru wyprzedzania w rejonie oznakowanego skrzyżowania, doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Audi A3, którego kierująca 29 – letnia mieszkanka gm. Krasne, wykonywała manewr skrętu w lewo. Z miejsca zdarzenia do przasnyskiego szpitala z niegroźnymi obrażeniami ciała została przewieziona karetką pogotowia kierująca Audi A3. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia wykazało, że byli trzeźwi. Z uwagi na rażące naruszenie zasad ruchu drogowego, sprawcy kolizji zatrzymano prawo jazdy.

 

07.06.2022r.

Godz. 04.10 – w miejscowości Mchówko gm. Przasnysz, kierujący pojazdem osobowym marki BMW, 24 – letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego, na skutek niedostosowania prędkości, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjeżdżając do przydrożnego rowu, uderzył w drzewo. Siła uderzenia w drzewo była na tyle duża, że pojazd po odbiciu się od drzewa powrócił na pas drogowy.  Z miejsca zdarzenia z obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala, został przewieziony karetką pogotowia kierujący BMW oraz dwóch mieszkańców pow. ciechanowskiego w wieku 20 – 23 lat. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że 24 – latek w chwili kolizji był trzeźwy.

 

06.06.2022r.

Godz. 09.45 – mieszkanka gm. Jednorożec zgłosiła, że nieznany sprawca za pośrednictwem komunikatora społecznościowego dokonał wyłudzenia kodu BLIK za pośrednictwem którego dokonał dwóch wypłat o łącznej wartości 340 złotych.

 

Godz. 10.00 – w Przasnyszu na ul. Makowskiej, kierująca pojazdu osobowego marki Opel Astra, 28 – letnia mieszkanka pow. przasnyskiego, podczas manewru cofania, potrąciła przechodzącą z rowerem przez przejście dla pieszych, 81 – letnią mieszkankę Przasnysza. Seniorka z obrażeniami ciała została przewieziona karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia wykazało, że byli trzeźwi.

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysiek
Krzysiek
15 dni temu

Wypadek w Golanach wg. Policji nastąpił wokół oznakowanego skrzyżowania, problem w tym że tam nie ma oznakowanego skrzyżowania, natomiast jest podwójna ciągła, tak woli wyjaśnienia.

Nazwa
Nazwa
13 dni temu
Reply to  Krzysiek

Mordo to zwróć uwagę na znaki następnym razem to zauważysz, że najpierw masz informację o niebezpiecznych zakrętach, później ograniczenie i zaraz po stoi znak o skrzyżowaniu