Kronika Policyjna Przasnysz [4.11 – 7.11.2022]

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 4 do 7 listopada 2022 roku.

 

06.11.2022r.

Godz. 07.00 – w miejscowości Karwacz gm. Przasnysz, kierujący pojazdem osobowym marki Renault, stracił panowanie nad pojazdem, na skutek czego zjechał z drogi doprowadzając w ten sposób do wywrócenia się pojazdu na dach. Kierujący przed przybyciem służb, porzucił swój pojazd i oddalił się z miejsca zdarzenia.

 

Godz. 07.50 – w Przasnyszu na ul. Żwirki i Wigury, kierujący pojazdem osobowym marki Volvo, 54 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, na przejściu dla pieszych, potrącił dwie osoby w wieku 62  i 65 lat mieszkańców Przasnysza. Piesi z miejsca zdarzenia z poważnymi obrażeniami ciała, karetkami pogotowia zostali przetransportowani do przasnyskiego szpitala. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia wykazało, że byli trzeźwi. Kierującemu Volvo zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami.

 

Godz. 14.00 – mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że na ulicy Poziomkowej w Przasnyszu, nieznany sprawca poprzez zarysowanie n/n narzędziem, dokonał uszkodzenia powłoki lakierniczej w pojeździe marki Volvo C30, powodując straty w wysokości 3500 złotych.

 

Godz. 19.00 – w Przasnyszu na ul. Baranowskiej, policjanci zatrzymali, 40 – letniego mieszkańca pow. nakielskiego (woj. kujawsko-pomorskie ), który był poszukiwany do celów procesowych przez Prokuraturę Rejonową w Bydgoszczy.

 

05.11.2022r.

Godz. 08.40 – mieszkanka miejscowości Nowa Wieś gm. Chorzele zgłosiła, że nieznany sprawca dokonał kradzieży drzewa z jej lasu w ilości 30 sztuk brzozy i olszyny o łącznej wartości 2100 złotych.

 

04.11.2022r.

Godz. 08.00 – w Przasnyszu na ul. Żwirki i Wigury, kierująca pojazdem BMW, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, doprowadziła do kolizji drogowej z pojazdem marki Honda. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 09.00 – w Chorzelach na ul. Żabiej, policjanci zatrzymali 55 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 14.50 –w Przasnyszu na ul. Leszno, kierujący Chevroletem włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Fordem, na skutek czego doszło do kolizji drogowej.  Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 15.55 – w miejscowości Pawłowo Poręba gm. Czernice Borowe, 66 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem marki Volkswagen w skutek czego zjechał z drogi uderzając w przydrożne drzewo. Z miejsca zdarzenia 66 – letni mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala. Od kierującego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających.

 

Godz. 20.15 – w miejscowości Górki gm. Czernice Borowe, policjanci zatrzymali 38 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który kierował pojazdem marki Volkswagen Polo, mając w swoim organizmie blisko 3 promile alkoholu.

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments