Kronika Policyjna Przasnysz – 31.12.2015

30.12.2015r.

Godz. 15:05- w Kuskowie gm. Przasnysz doszło do kolizji drogowej. Kierujący citroenem uderzył w sarnę, która nagle wtargnęła pod jadący samochód. Mężczyźnie nic się nie stało.

29.12.2015r.

Godz.08:10- nieznani sprawcy uszkodzili zamek w drzwiach do garażu przy ul. Szosa Ciechanowska w Przasnyszu. Zgłaszający stwierdził, że z garażu nic nie zginęło

28.12.2015r.

Godz. 09:45- w Bartnikach gm. Przasnysz doszło do kolizji drogowej. Kierujący mercedesem mieszkaniec powiatu makowskiego, skręcając w drogę podporządkowaną wymusił pierwszeństwo kierującemu audi mieszkańcowi powiatu przasnyskiego, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. W wyniku zderzenia kierujący audi uderzył w  samochód m-ki Renault Megane, którym kierował mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierującego mercedesem ukarano mandatem w wysokości 450 zł.

Godz. 10:15- w Bogatem gm. Przasnysz doszło do kolizji drogowej. Mieszkanka powiatu przasnyskiego kierując seatem nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu  i uderzyła w tył skody. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Godz. 14:10- w Chojnowie gm. Czernice Borowe kierując mercedesem mieszkaniec powiatu przasnyskiego wjechał do rowu. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 1,84 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 14:20- w Czernicach Borowych podczas wykonywania prac budowlanych znaleziono niewybuch pochodzący z czasów II Wojny Światowej. Do czasu przyjazdu saperów niewybuch zabezpieczono.

 

 KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments