Kronika Policyjna Przasnysz [3.10 – 7.10.2022]

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 3 do 7 października 2022 roku.

 

07.10.2022r.

Godz. 07.35 – w Przasnyszu na ul. Jana Pawła, nieznany sprawca po uprzednim przewierceniu okna w pomieszczeniu piwnicznym, dostał się do wnętrza budynku jednorodzinnego, a następnie dokonał kradzieży zegarka oraz dowodu rejestracyjnego z kluczykami od pojazdu marki Toyota Land Cruiser. Następnie z terenu posesji dokonał kradzieży pojazdu Toyota Land Cruiser, powodując straty w wysokości około 270 tys. złotych.

 

06.10.2022r.

Godz. 14.40 – w Przasnyszu na ul. Św. St. Kostki, kierujący ciągnikiem rolniczym marki Class, na skutek niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu doprowadził do kolizji drogowej z pojazdem osobowym marki Opel Corsa. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 16.10 – w miejscowości Zakocie, gm. Przasnysz, kierujący pojazdem marki Fiat Ducato, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do kolizji drogowej z pojazdem osobowym marki Peugeot. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 18.00 – w miejscowości Olszewka gm. Chorzele, policjanci zatrzymali, 20 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Węgrowie w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

05.10.2022r.

Godz. 10.20 – w miejscowości Wólka Zdziwójska, gm. Chorzele, policjanci zatrzymali 45 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

04.10.2022r.

Brak zdarzeń kryminalnych

 

03.10.2022r.

Godz. 10.00 – w Przasnyszu na ul. Ostrołęckiej, kierujący pojazdem osobowym marki Peugeot, na skutek wykonywanego manewru cofania w sposób nieprawidłowy doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Opel. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 14.00 – w miejscowości Pruskołęka, gm. Chorzele, kierująca pojazdem marki Dacia, 58 – letnia mieszkanka gm. Baranowo, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Audi, którym kierował 18 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego. Z miejsca zdarzenia z obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala karetką pogotowia została przewieziona kierująca dacią, natomiast 16 – letni pasażer Audi, został przetransportowany do szpitala w Ciechanowie. Badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia wykazało, że byli trzeźwi.

 

Godz. 17.00 – w miejscowości Rembielin, gm. Chorzele, kierujący pojazdem ciężarowym marki Man, 36 – letni mieszkaniec pow. ostrołęckiego, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa, doprowadził do zderzenia z pojazdem osobowym marki Skoda, którym kierował, 32 – letni mieszkaniec Przasnysza. Z miejsca zdarzenia z obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala, karetką pogotowia został przetransportowany kierujący osobówką. Badanie stanu trzeźwości kierujących wykazało, że w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
1 miesiąc temu

Godz. 18.00 – w miejscowości Olszewka gm. Chorzele, policjanci zatrzymali, 20 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Węgrowie w celu odbycia kary pozbawienia wolności. GMINA JEDNOROŻEC

Zbulwersowana
Zbulwersowana
1 miesiąc temu

No ale przeciążeni robotą!!! I jak to wszystko ogarnąć???