Kronika Policyjna Przasnysz – 28.04.2014

 27.04.2014r.

Godz.12:09-mieszkaniec gm.Chorzele powiadomił, że w dniu 26.04.br około godz.21:00 na terenie peryferyjnym i nieoświetlonym w Zdziwóju Nowym nieznany właściciel psa nie dopełnił obowiązku trzymania psa na uwięzi, w wyniku czego pies mieszaniec zaatakował zgłaszającego powodując rany szarpane przedramienia i dłoni.

Godz.12:59- w Rycicach gm.Chorzele na drodze asfaltowej w kierunku wsi Krzynowłoga Wielka małoletni mieszkaniec Rycic nie mając uprawnień do kierowania samochodem kierując fiatem 126p podczas manewru cofania potrącił stojącą na poboczu małoletnią mieszkankę Krzynowłogi Wielkiej, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli obrażeń ciała.

26.04.2014r.

Godz.07:18- pracownik sklepu „Biedronka” w Przasnyszu przy ul. Piłsudskiego zgłosił kradzież perfum o wartości 10,99 zł., której dokonał mieszkaniec Przasnysza. Sprawcę  kradzieży ukarano mandatem karnym.

Godz.08:58-w Karwaczu gm. Przasnysz samochód ciężarowy m-ki Volvo z naczepą marki Schmidz kierowany przez obywatela Białorusi podczas manewru hamowania stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze, a następnie zsunął się kołami do przydrożnego rowu.

Godz.15:03- na trasie Przasnysz- Karwacz kierujący motocyklem ma-ki Yamaha mieszkaniec Przasnysza jadący z pasażerką w kolumnie motocykli podczas wykonywania  manewru  wyprzedzania jadącego przed nim w kolumnie  motocykla Honda kierowanego przez mieszkańca  gm.Krasnosielc wpadł w poślizg i uderzył w nadjeżdżający z przeciwka samochód m-ki Fiat Punto kierowany przez mieszkańca powiatu ciechanowskiego. W wyniku  zderzenia pojazdów pasażerka Yamachy została z obrażeniami ciała odwieziona do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia trzeźwi.

25.04.2014r.

Godz.09:23- w Rembielinie gm.Chorzele doszło do zdarzenia drogowego Kierujący peugeotem 306  mieszkaniec Żyrardowa podczas włączania się do ruchu z drogi podporządkowanej 616 na drogę krajową 57 nie zachował należytych środków ostrożności w wyniku czego doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym bmw mieszkańcem gm. Chorzele. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz.18:43-w sklepie „Biedronka” ochrona sklepu  ujawniła mieszkańca Przasnysza, który dokonał kradzieży artykułów spożywczych o wartości 66,60 zł. a następnie zbiegł ze sklepu.

Godz.23:50-w miejscowości Wygoda gm. Przasnysz samochód ciężarowy m-ki Volvo przeznaczony do przewozu trzody chlewnej kierowany przez mieszkańca powiatu makowskiego podczas manewry zakręcania zsunął się kołem do przydrożnego rowu.

 

 

 

 

 

 KPP Przasnysz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments