Kronika Policyjna Przasnysz [25.07 – 29.07.2022]

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 25 do 29 lipca 2022 roku.

 

28.07.2022r.

Godz. 09.20 – w Przasnyszu na ul. Szpitalnej, policjanci zatrzymali 22 – letniego mieszkańca Przasnysza, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 20.40 – w Przasnyszu na ul. Leszno, policjanci zatrzymali 37 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

27.07.2022r.

Godz. 13.10 – w miejscowości Dobrzankowo gm. Przasnysz, policjanci zatrzymali 28 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Mławie celem odbycia kary pozbawienia wolności.

 

 

26.07.2022r.

Godz. 17.00 – mieszkaniec pow. przasnyskiego zgłosił, że w miejscowości Sierakowo gm. Przasnysz, n/n kierujący pojazdem ciężarowym uderzył w jego ogrodzenie posesji, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci w toku podjętych czynności, ujawnili uszkodzony pojazd ciężarowy marki Man. Do sprawy zatrzymano dwóch młodych mężczyzn. Jeden z zatrzymanych mężczyzn, 19 – letni mieszkaniec pow. makowskiego, którego badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu, usłyszał już zarzut spowodowania kolizji, prowadzenia pojazdu ciężarowego pomimo braku uprawnień oraz prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości.

 

Godz. 19.00 – w Przasnyszu na ul. Orlika, 20 – letni mieszkaniec gm. Przasnysz, kierował pojazdem osobowym marki Daewoo Matiz mając w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo policjanci z WRD przasnyskiej komendy ustalili, że mężczyzna na swoim koncie w CEPiK posiada już sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. 20 – latek odpowie przed Sądem nie tylko za kierowanie pojazdem na podwójnym gazie czy też pod zakazem, ale również za znieważenie i naruszenie nietykalności policjantów poprzez używanie słów wulgarnych, kopanie i odpychanie. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

 

25.07.2022r.

Godz. 05.55 – w miejscowości Jastrzębiec gm. Czernice Borowe, kierujący pojazdem ciężarowym marki Volvo 54 – letni mieszkaniec pow. makowskiego, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z pojazdem osobowym marki Volkswagen Golf, którym kierowała 22 – letnia mieszkanka pow. mławskiego. Z miejsca zdarzenia do przasnyskiego szpitala została przewieziona kierująca volkswagenem oraz 21 – letnia pasażerka volkswagena. Badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia wykazało, że byli trzeźwi.

 

Godz. 19.35 – w miejscowości Dynak gm. Jednorożec, kierujący pojazdem marki Renault Trafic, 31 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, na prostym odcinku drogi, potrącił kierującego rowerem 65 – letniego mieszkańca pow. ostrołęckiego, który na skutek doznanych obrażeń ciała poniósł śmierć na miejscu. Badanie stanu trzeźwości kierującego pojazdem, wykazało, że w chwili zdarzenia był trzeźwy. Jednak pomimo tego pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających.

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments