Kronika Policyjna Przasnysz – 25.07.2016

24.07.2016r.

Godz. 16:30-w Jednorożcu  nad rzeką Orzyc w czasie kąpieli w miejscu niestrzeżonym   utonął 13 letni chłopiec, mieszkaniec Jednorożca.

Godz. 19:30- w Jednorożcu na ul. Mazowieckiej mieszkaniec Jednorożca kierował rowerem mając 2,2 promila alkoholu w organizmie.

 

23.07.2016r.

Godz. 02:10- w miejscowości Łaz gm. Chorzele kierujący lanosem nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Po przejechaniu 2 km   samochód zatrzymał się a kierowca   uciekł.  W samochodzie został pasażer, który poinformował policjantów, że pojazdem  kierował nietrzeźwy mężczyzna mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Po kilku minutach do policjantów podszedł pijany mężczyzna,  który przyznał się do kierowania pojazdem. Badanie  wykazało, że kierujący miał 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 12:45- w miejscowości Mącice gm. Chorzele nieznani sprawcy włamali się do trzech garaży oraz  niezamieszkałego budynku mieszkalnego i  ukradli narzędzia stolarskie, pustą butlę gazową oraz nieustaloną liczbę kluczy płaskich.

 

22.07.2016r.

Godz. 11:20- mieszkanka powiatu przasnyskiego powiadomiła, że na trasie Rostkowo- Turowo od kilku dni stoi samochód m-ki Seat Leon. Okazało się, że pojazd został skradziony na terenie Gruduska. Samochód przekazano właścicielowi.

Godz. 19:05- w miejscowości Szla gm. Przasnysz, mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował hondą będąc w stanie nietrzeźwości. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Godz. 22:05- w Przasnyszu na przejściu dla pieszych na  ulicy Orlika mieszkaniec Przasnysza  kierując  fiatem 126p potrącił 57 letniego, nietrzeźwego  mieszkańca Przasnysza. Badanie wykazało, że 57 latek miał powyżej 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyznę z obrażeniami ciała karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Przasnyszu. Podczas legitymowania 32 letniego kierującego pojazdem, okazało się, że  był  pod wpływem środków odurzających.

Godz. 23:30-  w Przasnyszu na ul. Szosa Ciechanowska mieszkaniec Przasnysza kierował mazdą mając 1,6 promila alkoholu w organizmie.

 

 

 

 

 

KPP Przasnysz.


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments