Kronika policyjna Przasnysz – 23.06.2014

22.06.2014r.

Godz. 04:40- w Dobrzankowie gm. Przasnysz  nieznany sprawca pod nieobecności domowników, którzy przebywali na weselu, włamał się do domu jednorodzinnego i ukradł pieniądze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Przasnyszu.

Godz. 13:15- w Krzynowłodze Małej  doszło do wypadku drogowego.   Mieszkaniec Skierniewic kierujący samochodem osobowym m-ki Hyundai Getz jadąc od miejscowości Krzynowłoga Wielka w kierunku Gruduska, na prostym odcinku drogi   nie dostosował prędkości jazdy do warunków drogowych   nie zapanował nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w skarpę a następnie w drzewo.  W  samochodzie jechało trzech pasażerów,  których z obrażeniami ciała karetką pogotowia przewieziono do szpitala

Godz. 15:25- w Zarębach gm. Chorzele doszło do kolizji drogowej.  Kierujący motorowerem 38 letni mieszkaniec gm. Chorzele  na skrzyżowaniu  wymusił pierwszeństwo przejazdu, w wyniku czego uderzył w samochód osobowy Toyota Avensis, którym kierowała 47 letnia  mieszkanka gm. Chorzele. Badanie wykazało, że kierujący motorowerem miał 2 promile alkoholu w organizmie.

 

21.06.2014r.

Godz. 07:45- w Przasnyszu na ul. Orlika mieszkaniec Przasnysza kierował oplem będąc po użyciu alkoholu. Badanie wykazało, że miał 0,14 promila alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Godz. 15:15- w Krukowie gm. Chorzele spaliła się stodoła drewniana, kryta blachą i eternitem. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaproszenie ognia.

Godz. 18:30- mieszkaniec Przasnysza w sklepie „Biedronka” przy ul. Sosnowej ukradł butelkę piwa i opakowanie mleczka smakowite. Wartość strat oszacowano na kwotę 5,49 zł. Mężczyznę ukarano mandatem w kwocie 300 zł.

Godz. 20:30- w Chorzelach na ul. Kasztanowej mieszkaniec gminy kierował mazdą mając 1,8 promila alkoholu w organizmie.

 

 

20.06.2014r.

Godz. 06:10- na trasie Ulatowo Adamy- Skierkowizna  w rowie ujawniono leżący na dachu  samochód osobowy Opel  Agila bez tablic rejestracyjnych. Ustalono, że pojazdem kierował mieszkaniec Grodziska Mazowieckiego u którego badanie wykazało 0,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie przyznawał się do kierowania pojazdem i został  zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia.

Godz. 09:20- w Szli gm. Jednorożec mieszkaniec tej gminy kierował rowerem mając 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 14:10- we wsi Jedlinka gm. Chorzele zatrzymano nietrzeźwego mieszkańca gminy  kierującego oplem. Badanie wykazało, że miał 2,4 promile alkoholu w organizmie.

Godz. 18:40- w Przasnyszu na ul. Akacjowej podczas legitymowania 20 letniego mieszkańca Przasnysza policjanci znaleźli przy nim 0,10grama suszu marihuany.

Godz. 23:15- w Jednorożcu na ul. Długiej mieszkaniec powiatu szczycieńskiego kierował rowerem mając 2,4 promila alkoholu w organizmie.

19.06.2014r.

Godz. 17:05-Na drodze krajowej K-57  przed miejscowością  Romany Sebory doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący Fiatem Uno mieszkaniec Przasnysza podczas manewru wyprzedzania  nieznanego pojazdu został uderzony przez samochód m-ki Nissan Altima, którym  kierował mieszkaniec Pułtuska. W wyniku zderzenia pojazdy zjechały na lewą stronę drogi a następnie  do przydrożnego rowu.  Kierowca fiata oraz dwóch pasażerów z obrażeniami ciała  karetką pogotowia   przewieziono  do szpitala w Przasnyszu. Natomiast do szpitala w Ciechanowie  przewieziono dwoje dzieci( 3 i 7 lat) jadące w nissanie. Pasażerka nissana nie odniosła żadnych obrażeń. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

 

18.06.2014r.

Godz. 10:45- w Rostkowie gm. Czernice Borowe mieszkaniec woj. małopolskiego kierował citroenem posiadając zakaz kierowania pojazdami wydany przez Sąd Rejonowy w Gorlicach.

Godz. 11:15- mieszkaniec Przasnysza w sklepie „LIDL” przy ul. Makowskiej ukradł butelkę wódki „Absolwent”. Towar w stanie nienaruszonym zwrócono do sklepu, mężczyznę ukarano mandatem w kwocie 100 zł.

Godz. 15:40- mieszkaniec Chorzel powiadomił, że nieznany sprawca włamał się do mieszkania przy ul. Komosińskiego i ukradł laptop m-ki ASUS, dwa telefony komórkowe, biżuterię, pasty do zębów i czekolady. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP Chorzele

 

 

 

 

 

KPP Przasnysz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments