Kronika Policyjna Przasnysz [21.03 – 29.03.2022]

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 21 do 29 marca 2022 roku.

 

27.03.2022r.

Godz. 14.00 – w miejscowości Jednorożec na ul. Odrodzenia, policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Stegny, który kierował motocyklem marki Loncin, mając w swoim organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

 

Godz. 20.40 -w miejscowości Zawadki gm. Przasnysz, policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca Krasnosielca pow. makowski, który pomimo braku uprawnień, kierował pojazdem mechanicznym marki Audi.

 

26.03.2022r.

Godz. 08.30 – Proboszcz parafii w Chorzelach, zgłosił, że nieznani sprawcy dokonali uszkodzenia wyposażenia toalety należącej do parafii przy ul. Kościelnej powodując straty w wysokości około 1 tys. złotych.

 

25.03.2022r.

Godz. 09.50 – w Przasnyszu na ul. Rynek, kierujący pojazdem osobowym marki Toyota, na skutek wykonywanego w sposób nieprawidłowy manewru cofania doprowadził do kolizji z pojazdem marki Seat. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym.

 

24.03.2022r.

Godz. 11.10 – mieszkanka gm. Chorzele zgłosiła, że znany jej osobiście mężczyzna dokonał umyślnego uszkodzenia jej pojazdu marki Seat, powodując straty w wysokości około 1500 złotych.

 

Godz. 12.30 – w miejscowości Ulatowo – Pogorzel gm. Jednorożec, kierująca pojazdem osobowym marki Fiat, na skutek niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu, uderzyła w pług ciągnika rolniczego. Kierującą fiatem ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 21.10 – w miejscowości Wielodróż gm. Przasnysz, policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

23.03.2022r.

Godz. 06.40 -w miejscowości Bartniki gm. Przasnysz, kierujący pojazdem ciężarowym marki Man, zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając tym do zderzenia z pojazdem marki Fiat.

 

Godz. 14.50 – w Chorzelach na ul. Witosa, policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca woj. warmińsko-mazurskiego, który kierował pojazdem marki Ford bez uprawnień.

 

Godz. 16.50 – w miejscowości Przasnysz na ul. Leszno, kierująca pojazdem osobowym marki Toyota, na skutek niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu, doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Chrysler. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

22.03.2022r.

Godz. 06.50 – 26-letni mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że na posesji przy ul. Makowskiej w Przasnyszu w domu jednorodzinnym, ujawnił częściowo zwęglone ciało 37-letniego mieszkańca Przasnysza. Decyzją Prokuratora Rejonowego w Przasnyszu, ciało 37-latka zostało zabezpieczone do dalszych badań.

 

Godz. 08.00 – w miejscowości Chrostowo Wielkie gm. Czernice Borowe, nieznany sprawca dokonał kradzieży 14 szt. rusztowań budowlanych, 2 taczek, siatki ogrodzeniowej, drabiny aluminiowej oraz innych przedmiotów na łączną kwotę ponad 4 tys. złotych.

 

Godz. 12.50 – w miejscowości Ulatowo-Pogorzel gm. Jednorożec, 20-letni mieszkaniec gm. Jednorożec, na skutek niedostosowania prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem marki BMW, a następnie uderzył w ciągnik rolniczy marki John Deer z wozem asenizacyjnym. Z miejsca zdarzenia kierujący BMW z niegroźnymi obrażeniami ciała, został przewieziony karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia wykazało, że 20-latek w swoim organizmie posiadał blisko 2 promile alkoholu. Pomimo tego została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających. Dodatkowo policjanci ustalili, że 37-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, kierował ciągnikiem rolniczym, nie mając do tego wymaganych uprawnień.

 

Godz. 13.10 – w miejscowości Zaręby gm. Chorzele, kierujący pojazdem ciężarowym marki Scania, 28-letni mieszkaniec woj. podlaskiego, na skutek niedostosowania prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem a następnie wjeżdżając na krawężnik, doprowadził do wywrócenia się pojazdu. Sprawcę kolizji ukarano wysokim mandatem karnym.

 

Godz. 15.35 – w miejscowości Ulatowo-Pogorzel gm. Jednorożec, policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając w swoim organizmie blisko 1 promila alkoholu i pomimo orzeczonego zakazu sądowego, kierował samochodem osobowym marki Audi.

 

21.03.2022r.

Godz. 06.40 – w miejscowości Duczymin gm. Chorzele, nieznany sprawca z zaparkowanego autobusu marki Autosan, dokonał kradzieży oleju napędowego o wartości około 1000 złotych.

 

Godz. 08.00 – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu zgłosił, że na skrzynkę poczty elektronicznej szkoły, wpłynęła informacja o ładunku wybuchowym na terenie szkoły. Wezwane na miejsce służby ratunkowe nie ujawniły ładunku.

 

Godz. 08.25 – w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej, policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca pow. Przasnyskiego, który mając w swoim organizmie ponad 0,8 promila alkoholu kierował samochodem osobowym marki Fiat.

 

Godz. 13.50 – w miejscowości Grójec gm. Czernice Borowe, policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

 

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ANDRZEJ
ANDRZEJ
8 miesięcy temu

Tak naprawdę to do wożenia nieczystości służy „przyczepa asenizacyjna ” a nie „asymilacyjna „

sukra
sukra
8 miesięcy temu
Reply to  ANDRZEJ

a czego Pan od policjanta wymaga 🙂