Kronika Policyjna Przasnysz [20.10 – 23.10.2022]

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 20 do 23 października 2022 roku.

 

22.10.2022r.

Godz. 14.00 – mieszkaniec gm. Jednorożec zgłosił, że za pośrednictwem Internetu zakupił kierownicę Logitech o wartości 520 złotych i pomimo dokonanej przedpłaty nie otrzymał zakupionego towaru.

 

Godz. 15.30 – w Jednorożcu na ul. Piłsudskiego, kierująca pojazdem marki Opel Astra, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadziła do kolizji drogowej z pojazdem marki Subaru. Kierującą oplem za spowodowanie zdarzenia drogowego ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 19.45 – w miejscowości Chojnowo gm. Czernice Borowe, kierujący pojazdem marki Skoda Fabia, 19 – letni mieszkaniec pow. makowskiego, na skutek niedostosowania prędkości na łuku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając w ten sposób do zderzenia z pojazdem marki Fiat Tipo, którym kierował, 66 – letni mieszkaniec Przasnysza. Z miejsca zdarzenia z obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala karetką pogotowia został przewieziony zarówno kierujący skodą jak i fiatem. Przeprowadzone badania stanu trzeźwości kierujących wykazało, że w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

 

21.10.2022r.

Godz. 12.10 – mieszkaniec Grabowa gm. Przasnysz zgłosił, że nieznany sprawca z jego pola uprawnego kukurydzy dokonał kradzieży kolb kukurydzy o łącznej wartości około 4 tys. złotych.  Na miejscu sprawca pozostawił ponad 60 toreb foliowych z zawartością kolb kukurydzy.

 

Godz. 15.40 – w Przasnyszu na ul. Baranowskiej, policjanci zatrzymali 23 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który kierował samochodem marki Peugeot mając w swoim organizmie blisko 1,2 promila alkoholu. Dodatkowo policjanci ustalili, że 23 – latek ma już na swoim koncie sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

 

Godz. 16.40 – w Przasnyszu na ul. Baranowskiej, policjanci zatrzymali 24 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia. Mężczyzna po uiszczeniu grzywny został zwolniony do domu.

 

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments