Kronika Policyjna Przasnysz – 20.05.2016

19.05.2016r.

Godz. 10:35- mieszkaniec gm. Janowo powiadomił, że w Chorzelach na ul. Szkolnej kierując rowerem został potrącony przez samochód m-ki Mazda. Zgłaszający nie doznał żadnych obrażeń. W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili kierującego pojazdem, którego  ukarali mandatem karnym w wysokości 200 zł.

Godz. 12:40- w Przasnyszu na ul. Ogrodowej kierujący samochodem m-ki  Daewoo Lanos, mieszkaniec powiatu makowskiego nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu nissanem mieszkańcowi Przasnysza  w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Okazało się, że sprawca kolizji nie posiada uprawnień do kierowania, a pojazd nie jest dopuszczony do ruchu.

Godz. 14:20- mieszkanka Przasnysza powiadomiła, że w lutym br. w sklepie internetowym „ Tentelefon” zamówiła blender i wyciskarkę do soku m-ki BOSCH,  pomimo wpłaty nie otrzymała zamówionego towaru.

Godz. 17:35- w miejscowości Bartniki gm. Przasnysz mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował audi mając powyżej 0,5 promila alkoholu w organizmie.

 

 

 18.05.2016r.

Godz.09:00-  w Chorzelach nieznany sprawca zniszczył baner reklamowy umieszczony przed sklepem odzieżowym. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 300 zł.

Godz. 10:00- w miejscowości Jarzynny Kierz, gm. Chorzele nieznani  sprawcy ukradli skrzynię z narzędziami o wartości 500 zł., z samochodów ciężarowych  ukradli olej napędowy w ilości 500 litrów. Łączną wartość strat oszacowano na kwotę 2500 zł.

 

17.05.2015r.

Godz. 13:30- w miejscowości Zaręby gm. Chorzele doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca Toyotą Yaris mieszkanka powiatu przasnyskiego jadąc od Zarąb w kierunku Krukowa, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas jedni,   i  wjechała  do rowu. Kobietę z obrażeniami ciała karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Przasnyszu.

 

16.05.2016r.

Godz. 12:40- na trasie Duczymin- Chorzele doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca samochodem osobowym m-ki Mazda 50  letnia mieszkanka powiatu przasnyskiego straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Kobietę  z obrażeniami ciała karetką pogotowia  przewieziono do szpitala w Przasnyszu. Od kierującej pobrano krew do badań.

Godz. 14:50- w kompleksie leśnym niedaleko miejscowości Opaleniec gm. Chorzele policjanci znaleźli porzucony samochód m-ki Audi TT na niemieckich numerach rejestracyjnych. Ustalono, że 05 maja br.  pojazd został skradziony w Działdowie.

Godz. 15:35- w miejscowości Zielona gm. Krasne kierująca fordem, podczas cofania  nie zachowała należytych środków ostrożności i uderzyła w opla , którym kierowała mieszkanka powiatu przasnyskiego. Sprawcę kolizji ukarano mandatem w wysokości 100 zł.

 

 

 

 

 

KPP Przasnysz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments