Kronika Policyjna Przasnysz – 2.02.2016

 01.02.2016t.

Godz.06:35-  w Przasnyszu na ul. Orlika doszło do zdarzenia drogowego. Mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierując fordem  nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu audi,  w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Sprawcę kolizji ukarano mandatem w wysokości 200 zł.

Godz. 13:10–  w Przasnyszu na ul. Szosa Ciechanowska mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował mazdą posiadając zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Godz. 15:45- w sklepie przy ul. Orlika, mieszkanka Warszawy ukradła artykuły spożywcze na kwotę    92 zł. Towar został zwrócony do sklepu, a kobietę ukarano mandatem w wysokości 200 zł.

 

31.01.2016r.

Godz. 09:20- pracownik sklepu „Biedronka” przy ul. Leszno w Przasnyszu zgłosił, że w sklepie zatrzymano mieszkankę Przasnysza, która usiłowała ukraść alkohol. Kobietę ukarano mandatem w wysokości 50 zł.

Godz. 10:40- w Chorzelach na ul. Kościuszki zatrzymano do kontroli drogowej samochód VW Golf, którym kierował mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna posiada zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

 

30.01.2016r.

Godz. 11:45- mieszkaniec miejscowości  Bartniki, gm. Przasnysz powiadomił, że  była żona przywłaszczyła jego wiertarkę i tokarkę. Zgłaszający wartość strat oszacował na kwotę 6500 zł.

Godz. 12:00- mieszkaniec powiatu ciechanowskiego zgłosił, że  znany mu mężczyzna przywłaszczył jego szlifierkę i piaskarkę oraz kompresor. Zgłaszający wartość strat oszacował na kwotę 1400 zł.

 

Godz. 22:15- mieszkańcy bloku  w Milewo Szwejkach gm. Krasne powiadomili, że na klatce schodowej bloku czuć woń gazu. Na miejsce zdarzenia przybyli strażacy i policjanci, wyważono drzwi do jednego z mieszkań.  W mieszkaniu  zastano śpiącego mężczyznę i 7 letnie dziecko. Policjanci ustalili, że mężczyzna wcześniej chcąc zrobić herbatę, odkręcił kurek kuchenki gazowej i zapomniał podpalić gaz. 7 letnie dziecko zostało przewiezione do szpitala w Przasnyszu, gdzie lekarz nie stwierdził zagrożenia dla życia dziecka. Okazało się, że mężczyzna wcześniej spożywał alkohol, badanie wykazało, że miał 1,7 promila alkoholu w organizmie.

 

 

29.01.2016r.

Godz. 15:50- nieznani sprawcy z jednej z  aptek na terenie miasta ukradli dwa kremy o nazwie „Vichy” o wartości 191 zł. Policjanci ustalają sprawców kradzieży.

Godz. 18:00- Dyżurny przasnyskiej Komendy został poinformowany przez dyżurnego Straży Pożarnej w Przasnyszu, że w jednym z zakładów fryzjerskich na terenie miasta podczas nagrywania programu telewizyjnego „Ostre cięcie” dwie uczennice zawodu zgłosiły złe samopoczucie. Młode kobiety karetką Pogotowia zostały przewiezione do szpitala w Przasnyszu, gdzie udzielono im pomocy medycznej.

 

 

 

KPP Przasnysz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments