Kronika Policyjna Przasnysz – 19.09.2016

18.09.2016r.

Brak zdarzeń kryminalnych

 

17.09.2016r.

Godz. 11:10- w miejscowości Stara Wieś gm. Chorzele doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem m-ki Volkswagen Golf mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie do przydrożnego rowu w wyniku czego auto „dachowało”. Mężczyzna nie doznał obrażeń, został ukarany mandatem w wysokości 250 zł.

 

16.09.2016r.

Godz. 12:50- mieszkaniec Przasnysza powiadomił, że na aukcji internetowej OLX kupił aparat fotograficzny Canon wraz z obiektywem za kwotę 2600 zł. i do chwili zgłoszenia nie otrzymał zamówionego towaru.

Godz. 16:00- w miejscowości Ulatowo Pogorzel doszło do zdarzenia drogowego. Mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierując Oplem Corsa nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania i zderzył się z samochodem m-ki Opel Vectra, którym kierowała mieszkanka powiatu przasnyskiego. Mężczyznę ukarano mandatem w wysokości 200 zł.

Godz. 18:10- w Przasnyszu na ul. Strażackiej doszło do kolizji drogowej. Mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierując Oplem Astrą na łuku drogi nieprawidłowo wykonał manewr wymijania, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w Opla Astrę, którym kierował mieszkaniec Przasnysza. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.  Od   winnego spowodowania kolizji pobrano krew do badań.

 

 

 

 

 

 

 

KPP Przasnysz.


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments