Kronika Policyjna Przasnysz – 17.03.2014

16.03.2014r

Brak zdarzeń kryminalnych

 

15.03.2014r.

Godz. 09:20- mieszkaniec Chorzel powiadomił, że nieznani sprawcy wybili szyby w oknie budynku mieszkalnego przy ul. Padlewskiego. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 50 zł.

Godz. 11:45- w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego  45 letni  mieszkaniec Przasnysza, wyjeżdżając z posesji samochodem osobowym m-ki BMW uderzył w  zaparkowaną  po przeciwnej stronie jezdni mazdę w którym siedziała kobieta w zaawansowanej  ciąży. Z uwagi na obrażenia  kobietę karetką pogotowia  przewieziono do szpitala w Przasnyszu.

 

14.03.2014r.

Godz. 09:00- w Karwaczu w obszarze niezabudowanym doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca samochodem osobowym m-ki Toyota Auris,  58 letnia mieszkanka Ostrołęki jadąc z Przasnysza w kierunku Karwacza nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w prawy bok samochodu osobowego  Fiata Pandy, którym kierował 53 letni mieszkaniec gm. Krasnosielc. W wyniku zdarzenia pasażerka fiata doznała obrażeń ciała i karetką pogotowia została przewieziona do szpitala w Przasnyszu. Kierujący byli trzeźwi.

Godz. 12:25- na terenie gm. Chorzele w kompleksie leśnym mieszkaniec gminy znalazł niewybuch( bombę lotniczą) pochodzący z czasów II Wojny Światowej. Do czasu przyjazdu saperów niewybuch zabezpieczono.

Godz. 18:50- w Małowidzu gm. Jednorożec zatrzymano nietrzeźwego kierującego rowerem. Mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie.

Godz. 21:15- w Jednorożcu na ul. Wiejskiej mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował samochodem ciężarowym MAN mając 0,8 promila alkoholu w organizmie.

 

 

 

 

KPP Przasnysz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments