Kronika Policyjna Przasnysz – 16.12.2016

 

15.12.2016r.

Godz. 13:50- w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego doszło do zdarzenia drogowego. Mieszkaniec Przasnysza  kierujący fiatem 126 p potrącił na przejściu dla pieszych kobietę, mieszkankę Przasnysza. Kierujący odjechał z miejsca zdarzenia.  Pieszej udzielono pomocy medycznej.

 

14.12.2016r.

Godz. 08:35- w Parciakach doszło do kolizji drogowej. Kierująca VW Polo  mieszkanka powiatu przasnyskiego nie dostosowała prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem, wjechała do rowu i „dachowała”. Kobieta karetką pogotowia została przewieziona do szpitala w Przasnyszu gdzie udzielono jej pomocy medycznej.

Godz. 11:50- w Przasnyszu na ul. Sadowej zatrzymano do kontroli drogowej pojazd m-ki VW Polo. Okazało się, że kierujący, mieszkaniec Przasnysza nie posiada uprawnień do kierowania. Mężczyznę ukarano mandatem w wysokości 500 zł.

Godz. 14:55- w Czernicach Borowych doszło do zdarzenia drogowego.  Kierujący audi mieszkaniec powiatu przasnyskiego nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył fiata , którym kierował mieszkaniec Przasnysza. który z kolei uderzył w opla, skręcającego w lewo, którym kierował mieszkaniec powiatu przasnyskiego. W tym czasie  z przeciwnej strony jechał pojazd Scania z naczepą m-ki Pilder. Pojazdem  kierował ob. Białorusi. kierujący audi uszkodził również  koła naczepy  w/w zestawu. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Sprawcę kolizji ukarano mandatem w wysokości 500 zł.

 

13.12.2016r.

Godz. 16:15- w Lesznie gm. Przasnysz doszło do zdarzenia drogowego. 28 letnia mieszkanka gm. Krasne kierując Oplem Vectra potrąciła przechodzącą przez przejście dla pieszych 13 letnią mieszkankę gm. Przasnysz. Pieszą  karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Przasnyszu.

 

12.12.2016r.

Godz. 14:50- w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował mazdą wbrew zakazowi sądowemu. Ustalono, że  mężczyzna posiada zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi obowiązujący do stycznia 2017 roku.

Godz. 11:45- mieszkaniec powiatu przasnyskiego zgłosił, że za pośrednictwem portalu internetowego CENEO  kupił kabinę prysznicową za którą zapłacił  ponad 2000 zł.  i pomimo przesłania pieniędzy nie otrzymał zamówionego towaru.

 

Godz. 15:20-  właściciel sklepu monopolowego w Przasnyszu zgłosił, że osoba zatrudniona w sklepie   przywłaszczyła pieniądze i artykuły spożywcze. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 590 zł.

 

 

 

 

KPP Przasnysz

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments