Kronika Policyjna Przasnysz – 16.01.2017

16.01.2017r.

Godz.06:06- mieszkaniec  powiatu przasnyskiego zgłosił, że nieznani sprawcy z terenu niezamkniętej posesji w Czernicach Borowych w nieustalony sposób pokonując zabezpieczenia w postaci: zamków, immobilizera  oraz alarmu dokonali kradzieży Fiata Ducato.

15.01.2017r.

 

Brak zdarzeń kryminalnych

14.01.2017r.

Brak zdarzeń kryminalnych

13.01.2017r.

 

Godz.10:25-mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że do mieszkania jego brata w Przasnyszu przy ul. Skłodowskiej wszedł nieznany mężczyzna. Śpiący w tym czasie brata obudził się , czym spłoszył intruza. Z mieszkania nic nie zginęło. Jak ustalono sprawca dostał się do mieszkania po uprzednim wyłamaniu dwóch wkładek w zamkach drzwi wejściowych .

Godz.11:13- w Przasnyszu w bloku przy ul. Osiedlowej została zgłoszona próba włamania do mieszkania. Nieznany sprawca po uprzednim wyłamaniu dwóch wkładek zamków zabezpieczających  drzwi wejściowe usiłował dostać się do wnętrza mieszkania . Zamierzonego celu nie osiągnął, gdyż został spłoszony przez sąsiadką.

Godz.11:45- w Gostkowie gm. Przasnysz kierujący seatem Leon mieszkaniec powiatu przasnyskiego na łuku drogi wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w prawidłowo jadącą dacie londgy kierowaną przez mieszkańca powiatu ciechanowskiego. Kierujący z obrażeniami ciała karetkami pogotowia przewiezieni do szpitali w Przasnyszu i Makowie Maz.

Godz.12:11-mieszkaniec Przasnysza zgłosił włamanie do swojego mieszkania przy ulicy Sosnowej. Ustalono, że nieznany sprawca po uprzednim wyłamaniu dwóch zamków w drzwiach wejściowych dostał się do wnętrza mieszkania skąd ukradł biżuterią, pieniądze i notebooka

Godz.14:27- mieszkaniec Przasnysza powiadomił, że idąc klatką schodową do swojego mieszkania w bloku przy ul. Sportowa zauważył uszkodzoną wkładkę w zamku drzwi wejściowych do mieszkania. Ustalono, że nieznany sprawca po uprzednim wyłamaniu dwóch zamków w drzwiach wejściowych dostał się do wnętrza mieszkania jednak niczego nie zabrał z uwagi na brak wartościowych rzeczy.

Godz.14:43-w Rycicach gm. Chorzele kierująca renaulte modus wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem a następnie zjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w skarpę. Kierująca pojazdem trzeźwa, wspólnie z dwiema pasażerkami z obrażeniami ciała zabrana do szpitala w Przasnyszu.

Godz.22:16-na drodze nr 57 w miejscowości Goski-Wąsosze gm. Krzynowłoga Małą  kierujący samochodem marki Renault Master wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu  mercedesowi kierowanemu przez mieszkańca Ciechanowa i doprowadził do czołowego zderzenia pojazdów. Sprawca wypadku ukarany mandatem w wysokości 300 zł.

 

 

 

 

 

KPP Przasnysz

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments