Kronika Policyjna Przasnysz – 15.01.2016

13.01.2016r.

Godz. 16:15- mieszkaniec Przasnysza powiadomił, że kierujący fiatem Punto, wjeżdżając na parking przy ul. Sosnowej w Przasnyszu, wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w  opla. Kierowca fiata   odjechał z miejsca  zdarzenia. Sprawcę kolizji  zatrzymano i ukarano mandatem w wysokości 300 zł.

Godz. 17:15- w miejscowości Rzodkiewnica gm. Chorzele policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego motorowerem. Badanie wykazało, że mężczyzna miał powyżej 2 promile alkoholu w organizmie.

Godz. 22:55- mieszkaniec Przasnysza poinformował, że nieznany sprawca ukradł  rower pozostawiony przed sklepem przy ul. Orlika w Przasnyszu. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 100 zł.

12.01.2016r.

Brak zdarzeń kryminalnych.

11.01.2016r.

Godz. 08:50- w miejscowości Mchówko gm. Przasnysz kierująca pojazdem m-ki Renaul Clio nie dostosowała prędkości jazdy do warunków panujących na drodze i uderzyła w prawidłowo jadący pojazd m-ki VW Transporter. Kobietę ukarano mandatem w wysokości 250 zł.

Godz. 09:15- na trasie Pęczki- Kozłowo gm. Krasne doszło do kolizji drogowej. Kierujący bmw nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze i uderzył w samochód m-ki Scania.  Kierującego bmw ukarano mandatem karnym w wysokości 200 zł.

Godz. 09:15- mieszkaniec Olsztyna powiadomił, że w Przasnyszu na ul. Słowackiego doszło do zdarzenia drogowego.  Kierująca seatem nie dostosowała prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w pojazd m-ki Ford Fiesta. Kobietę ukarano mandatem karnym.

Godz. 11:30- w Przasnyszu na ul. Osiedlowej kierujący nissanem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu  i uderzył w tył radiowozu nieoznakowanego. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym w wysokości 250 zł.

Godz. 14:50- w Jednorożcu na ul. Długiej kierujący autosanem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej audi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem w wysokości  500 zł.

Godz. 18:40- na terenie gminy Chorzele policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu przasnyskiego, na którego Sąd Rejonowy w Przasnyszu wydał nakaz doprowadzenia do Zakładu Karnego w Przytułach,  celem odbycia kary( 90 dni pozbawienia wolności).

 

 

KPP Przasnysz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments